Tokaj Furmint

Kod produktu: W14

od 19,95 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 250 zł

Darmowa dostawa od 250 zł

Opis produktu Tokaj Furmint
Tokaj Furmint to wyjątkowe wino mszalne, które doskonale nadaje się do celebracji Eucharystii i innych uroczystości liturgicznych. To białe wino, o delikatnym, półsłodkim smaku, które doskonale komponuje się z chlebem i winem podczas Mszy Świętej.
Wino mszalne - Tokaj Furmint zostało stworzone z myślą o liturgicznych celebracjach, ale może być również degustowane podczas innych okazji. Jest to wino wyjątkowe, które łączy w sobie duchową i kulinarną wartość.
Główne cechy produktu:
  • Białe i półsłodkie - Tokaj Furmint ma delikatny smak, który jest lekko słodki. Jest to doskonały wybór dla osób preferujących białe wina o łagodnym smaku.
  • Zawartość alkoholu 10.5% - To wino ma umiarkowaną zawartość alkoholu, co sprawia, że jest odpowiednie do konsumpcji podczas liturgii. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wolą lżejsze napoje.
  • Pojemność 750ml - Butelka Tokaj Furmint zawiera 750 ml wina, co jest odpowiednią ilością na celebrację Eucharystii lub innych uroczystości religijnych.
Tokaj Furmint to wybór wielu parafii i wspólnot kościelnych, które cenią sobie wysoką jakość i tradycję. To wino jest dostępne w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów religijnych i liturgicznych. Nasze wino mszalne jest starannie wyselekcjonowane, aby służyć jako godne uzupełnienie Mszy Świętej i innych obrzędów religijnych. Daj się ponieść smakowi i symbolice Tokaj Furmint, które może stać się integralną częścią duchowego doświadczenia podczas liturgicznych celebracji.
Polecamy również zapoznać się z naszą propozycją innych półsłodkich win mszalnych czy też spróbować większej gamy win, dzięki naszej specjalnie dobranej selekcji.
Specyfikacja
  • Waga
    kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook

Oglądasz: Tokaj Furmint od 19,95 
Wybierz opcje