Tokaj Furmint

Kod produktu: W14

od 21,95 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Tokaj Furmint
Tokaj Furmint to wyjątkowe wino mszalne, które doskonale nadaje się do celebracji Eucharystii i innych uroczystości liturgicznych. To białe wino, o delikatnym, półsłodkim smaku, które doskonale komponuje się z chlebem i winem podczas Mszy Świętej. Wino mszalne - Tokaj Furmint zostało stworzone z myślą o liturgicznych celebracjach, ale może być również degustowane podczas innych okazji. Jest to wino wyjątkowe, które łączy w sobie duchową i kulinarną wartość. Główne cechy produktu:
 • Białe i półsłodkie - Tokaj Furmint ma delikatny smak, który jest lekko słodki. Jest to doskonały wybór dla osób preferujących białe wina o łagodnym smaku.
 • Zawartość alkoholu 10.5% - To wino ma umiarkowaną zawartość alkoholu, co sprawia, że jest odpowiednie do konsumpcji podczas liturgii. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wolą lżejsze napoje.
 • Pojemność 750ml - Butelka Tokaj Furmint zawiera 750 ml wina, co jest odpowiednią ilością na celebrację Eucharystii lub innych uroczystości religijnych.
Tokaj Furmint to wybór wielu parafii i wspólnot kościelnych, które cenią sobie wysoką jakość i tradycję. To wino jest dostępne w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów religijnych i liturgicznych. Nasze wino mszalne jest starannie wyselekcjonowane, aby służyć jako godne uzupełnienie Mszy Świętej i innych obrzędów religijnych. Daj się ponieść smakowi i symbolice Tokaj Furmint, które może stać się integralną częścią duchowego doświadczenia podczas liturgicznych celebracji. Polecamy również zapoznać się z naszą propozycją innych półsłodkich win mszalnych czy też spróbować większej gamy win, dzięki naszej specjalnie dobranej selekcji.
Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  Oglądasz: Tokaj Furmint od 21,95 
  Wybierz opcje