Banery Jan Paweł II

W kategorii "Banery Jan Paweł II" na sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl oferujemy wyjątkowe banery z wizerunkiem papieża św. Jana Pawła II, stanowiące nie tylko wyraz szacunku dla wielkiego przywódcy Kościoła, ale także wyjątkową dekorację przestrzeni sakralnych. Nasze banery są dostępne z różnymi wariantami wzorów, a w szczególności prezentujemy banery przedstawiające postaci św. Jana Pawła II i św. kard. Stefana Wyszyńskiego - dwóch wybitnych postaci polskiego katolickiego dziedzictwa.
Standardowy wymiar naszych banerów to imponujące 200x74 cm, co pozwala na stworzenie efektownej dekoracji w kościele, kaplicy lub innym miejscu kultu. Banery te są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a ich wykończenie aluminiową listwą góra/dół dodaje im elegancji i solidności.
Nasze banery przedstawiają, np. wizerunek papieża św. Jana Pawła II oraz św. kard. Stefana Wyszyńskiego, tworząc symboliczne połączenie dwóch postaci, które odegrały kluczową rolę w historii Kościoła w Polsce. Te wyjątkowe banery stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale również wyraz szacunku i oddania wobec świętych.
Rozumiemy, że każda przestrzeń ma swoje indywidualne wymagania, dlatego na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość zmiany rozmiaru banerów. Oferujemy elastyczność w dostosowaniu produktu do konkretnych potrzeb, zapewniając klientowi pełną swobodę w kreowaniu wyjątkowej przestrzeni.
Cena naszych banerów Jan Paweł II jest atrakcyjna i dostępna dla każdej parafii. Jesteśmy przekonani, że wartość duchowa i estetyczna tych produktów przewyższa ich koszt. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które zachowują swoją trwałość na przestrzeni lat.
Wybierając banery Jan Paweł II z naszej oferty, inwestujesz nie tylko w dekoracyjny element przestrzeni sakralnej, ale również w wyraz szacunku dla dziedzictwa Kościoła. To wyjątkowe dzieła sztuki są nie tylko hołdem dla świętych, ale także inspiracją do modlitwy i refleksji. Odkryj pełną gamę naszych banerów Jan Paweł II i wprowadź niepowtarzalny klimat do swojej parafii.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook