Liturgia Godzin Brewiarz

W kategorii "Liturgia Godzin" w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl znajdziesz wysokiej jakości materiały liturgiczne, które umożliwią praktykowanie Liturgii Godzin. Oferujemy różnorodne zestawy i pojedyncze tomy Liturgii Godzin, które pomogą w modlitwie i uczestnictwie w codziennym brewiarzu.

Jednym z naszych flagowych produktów jest specjalny zestaw czterech tomów Liturgii Godzin w eleganckim, skórzanym futerale na zamek. Ten ekskluzywny zestaw to nie tylko praktyczne narzędzie do praktykowania Liturgii Godzin, ale także piękne dzieło rzemiosła, które zachwyci każdego. Każdy tom jest wydany w twardym oprawie, a futerał zapewnia ochronę i elegancję.
Oferujemy również możliwość zakupu pojedynczych tomów Liturgii Godzin. Dostępne są cztery tomy Brewiarza, które można nabyć osobno. Każdy tom posiada twardą okładkę i został wydany przez renomowane wydawnictwo Pallottinum, gwarantujące wysoką jakość i zgodność z liturgią Kościoła.

Brewiarz, zwany również Liturgią Godzin, to modlitewnik liturgiczny, który zawiera teksty modlitw, psalmów i czytań, które są odmawiane przez duchowieństwo i osoby konsekrowane w ramach modlitwy Kościoła. Jest to niezwykle ważne narzędzie duchowe, które umożliwia wiernym uczestnictwo w modlitwie Kościoła, zarówno w zgromadzeniu, jak i indywidualnie.
Każdy tomy Liturgii Godzin dostępny w naszym sklepie został starannie wydany i wyposażony w teksty zatwierdzone przez Kościół. Zapewniamy wysoką jakość druku, trwałą twardą okładkę i staranne opracowanie, które umożliwiają wygodne korzystanie z modlitewnika.
Sklep WszystkoDlaParafii.pl to miejsce, gdzie znajdziesz Liturgię Godzin i inne materiały liturgiczne najwyższej jakości. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką dostawę i profesjonalną obsługę. Wybierz odpowiedni zestaw lub pojedyncze tomy Liturgii Godzin, które umożliwią Ci pełne uczestnictwo w liturgii Kościoła.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą Liturgii Godzin w sklepie WszystkoDlaParafii.pl. Wybierz tomy, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom duchowym i umożliwią Ci modlitwę w zgodzie z liturgią Kościoła. Dzięki naszym produktom odkryjesz piękno i głębię modlitwy Liturgii Godzin, której centralnym punktem jest chwała Boża i wspólnota Kościoła.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook