Ewangeliarz i okładki

# GPT-4.0 Zapraszamy do sklepu WszystkoDlaParafii.pl, gdzie oferujemy wyjątkową kolekcję "Ewangeliarz". Kategoria ta została stworzona z myślą o spełnieniu potrzeb klientów szukających zarówno samego ewangeliarza, jak i unikalnych okładek na ten sakralny tekst.

Ewangeliarz, nowe wydanie z wydawnictwa Pallottinum, to jedna z gwiazd naszej oferty. Księga ta zawiera przekład czterech Ewangelii, które stanowią serce Nowego Testamentu i są podstawą nauki Kościoła. Nasz ewangeliarz jest idealnym wyborem dla kapłanów, katechetów oraz dla wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje zrozumienie i miłość do słowa Bożego.
Nie tylko sama księga jest w sobie ważna, ale również to, jak jest prezentowana i przechowywana. Nasze bogato zdobione okładki na ewangeliarz podkreślają świętość zawartego w nim słowa Bożego. Okładka na ewangeliarz, zdobiona miedzianą ikoną Jezusa Chrystusa, jest prawdziwym dziełem sztuki. Zdobią ją precyzyjnie wykończone detale, które dodają głębi i piękna prezentacji Ewangelii.
Kolejną pozycją jest ekskluzywna okładka na ewangeliarz, zdobiona haftami i okuciami, z posrebrzaną ikoną postacią Jezusa wraz z czterema ewangelistami: św. Markiem, św. Mateuszem, św. Łukaszem i św. Janem, to prawdziwa gratka dla miłośników sakralnej sztuki. Czy szukasz okładki na ewangeliarz dla siebie, czy jako prezent dla kogoś bliskiego, ta okładka będzie doskonałym wyborem, podkreślającym duchową wagę zawartych w ewangeliarzu słów.

Cena naszych produktów została dostosowana do jakości i unikalności oferowanych towarów. W sklepie WszystkoDlaParafii.pl, staramy się oferować naszym klientom produkty, które nie tylko spełniają ich potrzeby, ale także przekraczają ich oczekiwania.
Sklep WszystkoDlaParafii.pl - odkryj naszą pełną ofertę. Bez względu na to, czego szukasz, mamy coś, co zaspokoi Twoje duchowe potrzeby i pomoże Ci prawidłowo uczcić Słowo Boże.
Widok 1
Widok 2

Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook