Teczki na dokumenty ślubne

Teczki na dokumenty ślubne. Teczki wykonane są z lakierowanego kartonu w rozmiarach: A4 i A5.
Sprawdzą się również do przechowywania pojedynczych kartek pozostałej dokumentacji, zapobiegając ich pognieceniu.
W kategorii "Teczki na dokumenty ślubne" prezentujemy wyjątkowe rozwiązania dla par przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Sakrament ten jest jednym z najważniejszych w Kościele katolickim, symbolizującym miłość, poświęcenie i jedność dwóch osób. W związku z tym przygotowania do niego są niezwykle istotne, a dokumenty z nim związane wymagają odpowiedniej oprawy.
Nasze teczki na dokumenty ślubne są dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na wybranie opcji, która najlepiej odpowiada państwa preferencjom i stylowi ceremonii ślubnej. Wykonane są ze sztywnego kartonu, co zapewnia trwałość i ochronę przechowywanych w nich dokumentów. Rozmiar A4 gwarantuje wystarczającą pojemność dla wszelkich ważnych papierów, takich jak świadectwa chrztu, ślubu czy dowody tożsamości.
Warto podkreślić, że ślub to nie tylko ważne wydarzenie społeczne, ale także duchowe. To moment, w którym para małżeńska przyjmuje sakrament małżeństwa, zobowiązując się do wspólnego życia i miłości, wiarą i nadzieją. Nasze teczki na dokumenty ślubne pozwalają na odpowiednie przechowywanie wszelkich dokumentów związanych z tym niezwykłym wydarzeniem, by pamięć o nim była zawsze bliska i trwała.
Oferowane przez nas teczki na dokumenty ślubne to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także piękna pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Każdy detal ma znaczenie, dlatego dbamy o wysoką jakość naszych produktów, byście mogli skupić się na tym, co najważniejsze - na swojej miłości i duchowym związku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą teczki na dokumenty ślubne. Dzięki nim wasza ceremonia ślubna stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa, a wszystkie ważne dokumenty będą odpowiednio zabezpieczone i dostępne na każde życzenie. Nasza oferta to także doskonały pomysł na prezent dla przyszłych nowożeńców, który będzie cieszył przez wiele lat.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook