Ozdoby do świec okapniki

Okapnik do świec to subtelna ozdoba świecy, która będzie idealna do podkreślenia wzniosłego charakteru tak ważnych uroczystości, jak sakrament chrztu świętego czy pierwsza komunia święta.
Ten niepozorny dodatek sprawi, że świeca będzie wyglądała bardziej elegancko.
Ozdobny okapnik ma biały kolor, który w religii katolickiej symbolizuje niewinność i czystość, czyli cnoty, które trzeba mieć, aby przystąpić do uroczystych sakramentów świętych. Okapniki mogą mieć klasyczny wygląd i być wykonane z plastiku. Alternatywą są okapniki wykonane z białego materiału z lekkimi zdobieniami, takimi jak kwiatek czy wstążeczka. Niezależnie od wyglądu to nie tylko wspaniała dekoracja, ale również skuteczne zabezpieczenie przed skapującym woskiem.

Okapnik do świec skutecznie zabezpiecza świecę przed niekontrolowanym skapywaniem wosku. W ten sposób zabezpiecza uroczyste ubranie zakładane tego dnia przed zabrudzeniem. Ozdobny okapnik zabezpiecza również świecę przed nieestetycznie i nierównomiernie skapującym woskiem. Dzięki temu wygląda estetycznie przez cały czas trwania uroczystości. Cena tego rodzaju ozdoby jest niska, a jej wysokość zależy od wykorzystanych do jej wykonania materiałów i dodatkowych elementów, takich jak: ozdobne kwiatki lub wstążeczki.
Dodatkowe akcenty w innych kolorach doskonale ożywiają również biel, która jest dominującym kolorem podczas uroczystości, takich jak chrzest czy pierwsza komunia święta. Kolorowe i małe ozdoby nie będą przytłaczały, a jedynie stanowią oryginalną ozdobę białej świecy.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook