Koszule kapłańskie

Wysokiej jakości koszule kapłańskie od polskiego producenta, dostępne w każdym rozmiarze - również na zamówienie. Są nieodłącznym elementem ubioru każdego księdza. Koszule posiadają możliwość wpięcia koloratki.
Koszula kapłańska to tradycyjny element stroju duchownych katolickich. Najczęściej jest to biała koszula lub kremowa koszula z krótkimi rękawami i kołnierzykiem, która jest noszona pod komżą lub sutanną. Jest to symbol posługi duchowej i duchowej czystości. W naszym sklepie dostępne są koszule z krótkim rękawem a także koszule długim rękawem, także w kolorze szarym i czarnym. Każdy rodzaj koszuli kapłańskiej jest odpowiedni dla określonych okoliczności i uroczystości kościelnych. Na mszach świątecznych kapłani często noszą białe koszule, podczas gdy na codziennych mszach często noszą koszule kremowe lub białe. Czarne koszule kapłańskie są rzadko spotykane, ale są używane przez niektórych duchownych, zwłaszcza w okolicznościach pogrzebowych lub innych uroczystości żałobnych. W takich sytuacjach czarna koszula jest symbolem żałoby i pokuty.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook