Szczęść Boże,

Idea WszystkoDlaParafii.pl od 2010 roku, kiedy powstała nasza firma pozostaje niezmienna – to próba połączenia tego co mocno materialne z tym co na szczęście tak bardzo duchowe, wokół i dla Kościoła Rzymskokatolickiego.

W zakresie duchowym zachęcamy do współdzielenia z nami dobrych materiałów ewangelizacyjnych, homilii, kazań, rozważań Drogi Krzyżowej oraz innych wartościowych treści. Jednocześnie oferujemy już ciekawe materiały udostępnione przez innych Kapłanów, które mogą być ciekawą inspiracją duszpasterską – zapraszamy do kontaktu.

W zakresie materialnym z kolei, naszą ambicją pozostaje ciągle możliwość oferowania wszystkich lub prawie wszystkich produktów i usług niezbędnych w codziennym życiu Kapłana i Parafii. Od dostaw komunikantów czy wina mszalnego, poprzez paschały, breloki na Uroczystość Św. Krzysztofa, personalizowane kropielnice, dewocjonalia do I Komunii Świętej czy Bierzmowania, aż po elementy wyposażenia kościołów, takie jak na przykład nasza tapicerka z warstwą antypoślizgową czy inne instalacje wykonywane przez nas w kościołach (ekrany LCD i LED do wyświetlania pieśni, ogrzewanie elektryczne, nagłośnienie, oświetlenie, alarmy i monitoring).

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zawartymi na naszej nowej stronie internetowej www.WszystkoDlaParafii.pl. Zapraszamy do zadawania pytań i składania zamówień pod numerami telefonów 570 970 100570 870 900 lub poprzez e-mail: Biuro@WszystkoDlaParafii.pl.

Tomasz Wróbel z Zespołem WszystkoDlaParafii.pl