Wina mszalne

Wino mszalne to nieodłączny element każdej Mszy Świętej. Posiadamy największy w Polsce wybór - ponad 30 rodzajów win mszalnych. Oferowane przez nas wina produkowane są z winogron. W sprzedaży posiadamy wina półwytrawne, wytrawne, półsłodkie i słodkie, czerwone i białe, a także wino stołowe.

W naszym sklepie w kategorii Wina mszalne można znaleźć kilka podkategorii. Mamy wśród nich wina czerwone, półsłodkie, półwytrawne, słodkie, wytrawne i stołowe. Najniższa cena za rekomendowane wino mszalne to mniej niż 20 zł. Wina sprzedajemy jedynie do celów liturgicznych – jako ważny element każdej Mszy Świętej. W naszym sklepie nie ma możliwości zamówienia wina mszalnego przez osoby prywatne.

Oferujemy ponad 30 rodzajów wina mszalnego. Między innymi są to wina białe, jak: Lacrimae Christi, Christus Rex, Gloria, Baron de Ley; wina czerwone, jak: Cribari Light, Prior, Christus Rex czy Club Privado i Primitivo; czy różowe, jak Cribari Rosato. Wina wytrawne to białe Monachus i Egri Chardonnay, a półwytrawne Custos i Cribari Chablis. Dodatkowo mamy szeroki wybór win słodkich, półsłodkich i półwytrawnych. Wszystkie proponowane wina są produkowane z winogron. Można zamówić je w naszym sklepie razem z innymi niezbędnymi akcesoriami lub przy okazji innego zakupu. Jest to bardzo wygodne i zapewnia spokój – wszystko jest do załatwienia w jednym miejscu i oprócz innych produktów czy usług można zabezpieczyć także zapasy wina mszalnego, zamawiając jednorazowo więcej sztuk – wino może bowiem leżakować dłużej.

Jednym z najbardziej popularnych win jest Lacrimae Christi Tokaj Sargamuskotaly 2012. Jest białe półsłodkie wino gronowe (butelka o pojemności 0,75 l, 11,5% vol.). Wśród win czerwonych popularne jest na przykład wino Cribari Light Red, słodkie, czerwone (butelka o pojemności 0,75 l, 12% vol.).

Wino mszalne, które oferujemy, jest docenione przez wielu konsumentów, produkowane z najwyższej jakości winogron. Każda parafia może zaopatrzyć się w naszym sklepie w dowolnym dogodnym dla siebie momencie i korzystać z wygodnej dostawy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook