Wina mszalne

Wino mszalne to nieodłączny element każdej Mszy Świętej. Posiadamy największy w Polsce wybór - ponad 30 rodzajów win mszalnych. Oferowane przez nas wina produkowane są z winogron. W sprzedaży posiadamy wina półwytrawne, wytrawne, półsłodkie i słodkie, czerwone i białe, a także wino stołowe.

W naszym sklepie w kategorii Wina mszalne można znaleźć kilka podkategorii. Mamy wśród nich wina czerwone, półsłodkie, półwytrawne, słodkie, wytrawne i stołowe. Najniższa cena za rekomendowane wino mszalne to mniej niż 20 zł. Wina sprzedajemy jedynie do celów liturgicznych – jako ważny element każdej Mszy Świętej. W naszym sklepie nie ma możliwości zamówienia wina mszalnego przez osoby prywatne.

Oferujemy ponad 30 rodzajów wina mszalnego. Między innymi są to wina białe, jak: Lacrimae Christi, Christus Rex, Gloria, Baron de Ley; wina czerwone, jak: Cribari Light, Prior, Christus Rex czy Club Privado i Primitivo; czy różowe, jak Cribari Rosato. Wina wytrawne to białe Monachus i Egri Chardonnay, a półwytrawne Custos i Cribari Chablis. Dodatkowo mamy szeroki wybór win słodkich, półsłodkich i półwytrawnych. Wszystkie proponowane wina są produkowane z winogron. Można zamówić je w naszym sklepie razem z innymi niezbędnymi akcesoriami lub przy okazji innego zakupu. Jest to bardzo wygodne i zapewnia spokój – wszystko jest do załatwienia w jednym miejscu i oprócz innych produktów czy usług można zabezpieczyć także zapasy wina mszalnego, zamawiając jednorazowo więcej sztuk – wino może bowiem leżakować dłużej.

Jednym z najbardziej popularnych win jest Lacrimae Christi Tokaj Sargamuskotaly 2012. Jest białe półsłodkie wino gronowe (butelka o pojemności 0,75 l, 11,5% vol.). Wśród win czerwonych popularne jest na przykład wino Cribari Light Red, słodkie, czerwone (butelka o pojemności 0,75 l, 12% vol.).

Wino mszalne, które oferujemy, jest docenione przez wielu konsumentów, produkowane z najwyższej jakości winogron. Każda parafia może zaopatrzyć się w naszym sklepie w dowolnym dogodnym dla siebie momencie i korzystać z wygodnej dostawy.
[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook