Świece komunijne

Świece Komunijne - Symboliczny Akcent Pierwszej Komunii Świętej
W kategorii "Świece Komunijne" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl znajdziesz wyjątkowe świece, które stanowią niezwykły element uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Pragniemy przybliżyć Ci zarówno znaczenie samego sakramentu I Komunii Świętej, jak i istotę świec komunijnych w tej wyjątkowej celebracji.
Pierwsza Komunia Święta jest jednym z najważniejszych sakramentów w życiu katolickiego dziecka. To moment, w którym po raz pierwszy przyjmuje się Ciało Chrystusa w postaci Hostii podczas mszy świętej. Jest to wyjątkowe przeżycie duchowe, które symbolizuje głębsze zaangażowanie w życie Kościoła i relację z Bogiem.
Świeca komunijna, którą dziecko niesie podczas procesji komunijnej, ma szczególne znaczenie symboliczne. Jest to ognisty symbol wiary, który reprezentuje Chrystusa jako Światłość Świata. Świeca komunijna dla chłopca oraz świeca komunijna dla dziewczynki są indywidualnie dopasowane do płci dziecka, co dodaje osobistego charakteru temu wyjątkowemu momentowi.
Nasza Oferta Świec Komunijnych:
Każda ze świec komunijnych pakowana jest w kartonowe pudełko, co zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świec komunijnych, które stanowią nie tylko praktyczny element liturgii, ale również piękny akcent w wyjątkowej celebracji Pierwszej Komunii Świętej. Warto również zapoznać się również z naszym asortymentem pozostałych akcesoriów pierwszo-komunijnych, jak np. książeczki do nabożeństwa, różańce, srebrne łańcuszki komunijne i medaliki komunijne oraz pamiątkowe obrazki. Oferujemy wysoką jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zakupów w sklepie WszystkoDlaParafii.pl!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook