Pismo Święte

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, Biblie pamiątkowe, np. na I komunią świętą lub Biblia na Chrzest, Pisma Święte kieszonkowe czy w większym formacie opatrzone licznymi komentarzami.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wydań Pisma Świętego - Starego i Nowego Testamentu. W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne wydania ksiąg - zarówno w prostej, minimalistycznej oprawie, jak i bardzo eleganckie, trwałe, z ozdobną okładką. Stary Testament bądź Nowy Testament wydany w taki sposób, może stanowić piękny prezent, który zachwyci najbliższe osoby podczas uroczystości.
W zbiorach posiadamy Pismo Święte, ale również księgi skierowane przede wszystkim do kapłanów i lektorów. Seria „W Drodze do Emaus” nie bez powodu zyskała na popularności. Poszczególne tomy w założeniu mają pomóc w zrozumieniu słowa Bożego i w sposób bardziej świadomy przygotować się do Mszy. Mogą po nie sięgnąć również osoby, które chcą zagłębić się w słowa słyszane podczas nabożeństw.
W ofercie mamy kieszonkowe wersje Pisma Świętego, które można nosić zawsze przy sobie. Ucieszą one te osoby, które pragną mieć dostęp do słów Ewangelii w każdej chwili.
Posiadamy również wydania w większym formacie, opatrzone licznymi komentarzami. Pomogą nam one lepiej zrozumieć nauki zawarte w Biblii.
W naszych zbiorach znajduje się Pismo Święte w wersji dla dzieci - Stary Testament i Nowy Testament. Wydanie to zawiera grafiki, ciekawostki, dodatkowe wyjaśnienia - tak, aby umożliwić najmłodszym świadomie korzystać z dobrodziejstw Słowa Bożego. Biblia dla dzieci to wspaniały prezent np. z okazji I komunii świętej.
Znajdą u nas Państwo również Pismo Święte skierowane do młodzieży. Wydanie to nazywane jest potocznie „Biblią z papugą”, z racji na charakterystyczną okładkę. W środku znajdują się również objaśnienia i mapy, które uprzyjemnią młodym zapoznawanie się z naukami Kościoła.
Poszczególne wydania Pisma Świętego mogą stanowić uzupełnienie własnego księgozbioru, jak również prezent na poszczególne okazje np. Chrzest, Bierzmowanie, Ślub, jak również katolickie święta czy małżeńskie jubileusze.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook