Pulpit na Mszał

Witamy, wylądowałeś w kategorii "Pulpit pod mszał". To tutaj zastaniesz szeroki wachlarz wyboru pulpitów pod Mszał. Nasza oferta zawiera wysokiej jakości pulpity pod Mszał, które są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i trwałe.

Znajdziesz tu pulpit pod mszał z pleksi, który charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i lekkością konstrukcji. Zapewnia wygodne umieszczenie mszału oraz łatwość przenoszenia i przechowywania. Oferujemy również pulpit pod mszał z HDF, pokryty bejcą, który nadaje wnętrzu kościoła elegancki wygląd. Solidna konstrukcja i staranne wykonanie gwarantują długotrwałe użytkowanie.
Jeśli szukasz pulpitów o tradycyjnym charakterze, mamy dla Ciebie drewniany pulpit z możliwością obrotowej regulacji. Ten klasyczny model cechuje się trwałym wykonaniem i estetyką. Pozwala na dostosowanie kąta nachylenia, zapewniając księdzu celebrującemu wygodę podczas liturgii. Przedstawiamy również pulpit wykończony suknem, wolno-stojący o regulowanej wysokości. Jest to praktyczne rozwiązanie, które dodatkowo nadaje wnętrzu kościoła elegancji i uroku.
Dla wymagających klientów przygotowaliśmy ekskluzywny pulpit pod mszał ze zdobieniami, wykonany z mosiądzu. Ten luksusowy model, polerowany i zabezpieczony bezbarwnym lakierem, wspaniale prezentuje się na ołtarzu. Staranne zdobienia dodają mu wyjątkowego charakteru.
Wszystkie nasze modele zostały wyprodukowane w Polsce z dbałością o najmniejsze detale. Niektóre posiadają opcję wykończenia suknem, co dodatkowo podkreśla ich elegancję i uroczysty charakter.

Sklep WszystkoDlaParafii.pl to miejsce, w którym cena dostosowana jest do każdej kieszeni Kupującego. Nasze pulpity pod mszał są doskonałym wyborem dla parafii, które pragną podkreślić sakralny charakter swoich praktyk religijnych. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą innych naczyń liturgicznych, takich jak monstrancje, tabernakula, vasculum, pateny, kielichy, kropielnice kościelne, kropidła czy relikwiarze. W sklepie WszystkoDlaParafii.pl gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz profesjonalną obsługę.
Wybierz wzór, który najlepiej odpowiada duchowi i stylowi Twojego kościoła i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zaufaj naszemu doświadczeniu.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook