Banery na Środę Popielcową

Zapraszamy do kategorii "Banery na Środę Popielcową" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz towary dedykowane tej ważnej i symbolicznej liturgicznej uroczystości. Środa Popielcowa, rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, jest dniem nawrócenia, pokuty i refleksji, będącym wezwaniem do odnowy duchowej i przygotowania się na drodze do Wielkanocy.
Środa Popielcowa jest dniem, w którym katolicy obchodzą liturgię przyjęcia popiołu na głowy, symbolizującego pokorę, nawrócenie i pokutę. Popiół ten pochodzi z palmy używanej w poprzednim roku podczas Niedzieli Palmowej. Jest to czas, aby zwrócić się ku Bogu, nawrócić się ze swoich grzechów i pokazać gotowość do duchowego oczyszczenia.
Produkty prezentowane w niniejszej kategorii, to m. in.: Standardowy wymiar baneru to 200 x 74 cm, jednak istnieje możliwość dostosowania go do preferowanego rozmiaru.
Oferujemy możliwość zamówienia baneru na Środę Popielcową w niestandardowych rozmiarach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
Końce zakończone są aluminiową listwą, co gwarantuje stabilność i chroni przed uszkodzeniami.
Szeroki wybór i atrakcyjna cena banerów, które stanowią doskonałą ozdobę i przypominają o głębokim znaczeniu tej liturgicznej uroczystości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie WszystkoDlaParafii.pl!
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook