Ikony / obrazy / witraże

Ikony, Obrazy i Witraże - Wyjątkowe Dzieła Sztuki Religijnej
W kategorii "Ikony / Obrazy / Witraże" znajdziesz wyjątkowe dzieła sztuki religijnej, które doskonale nadają się do ozdobienia miejsc kultu oraz stanowią piękny element wystroju wnętrz. Nasze ikony religijne, obrazy i witraże kościelne to nie tylko przedmioty dekoracyjne, ale także wyraz głębokiej duchowości i wiary.
Ikony - Symbol Wiary i Modlitwy
Ikony religijne, stanowią wyraz głębokiej wiary i modlitwy. W naszej ofercie znajdziesz ikony przedstawiające różne postacie świętych, sceny z Pisma Świętego oraz inne motywy religijne. Każda ikona wykonana jest z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, co czyni ją nie tylko piękną ozdobą, ale także przedmiotem inspiracji do modlitwy i refleksji.
Obrazy - Źródło Inspiracji i Pobożności
Obrazy religijne to nie tylko dzieła sztuki, ale również źródło inspiracji i pobożności dla wielu osób. W naszej kolekcji znajdziesz obrazy przedstawiające różnorodne sceny z życia Chrystusa, Maryi oraz świętych, które stanowią piękną ozdobę każdego wnętrza, a także przypominają o ważnych aspektach wiary i chrześcijańskiego życia.
Witraże - Piękno Światła i Kolorów
Witraże kościelne to niezwykłe dzieła sztuki, które zdobią wnętrza kościołów i kaplic, nadając im niepowtarzalny charakter i atmosferę. Nasze witraże wykonane są z najwyższą starannością i precyzją, co gwarantuje ich trwałość i piękno przez wiele lat. Każdy witraż to nie tylko złożona technicznie konstrukcja, ale także wyraz głębokiej symboliki i duchowej treści.
Ozdobne i Inspirujące - Idealne na Prezent
Nasze ikony, obrazy i witraże świetnie sprawdzą się również jako wyjątkowy prezent dla bliskich osób związanych z życiem religijnym. Dzięki nim można wyrazić swoją głęboką duchowość i przekazać ważne wartości oraz uczucia.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook