Mszał Rzymski

Najważniejsza księga liturgiczna w kościele rzymsko-katolickim, to mszał rzymski. Zawiera teksty stałych i zmiennych części mszy św.

Mszał rzymski jest księgą liturgiczną Kościoła Katolickiego, która zawiera teksty i instrukcje dotyczące celebracji mszy, czyli najważniejszego rytuału religijnego. Zawiera on także modlitwy, psalmy i pieśni, które są wykorzystywane w czasie mszy. Mszał rzymski jest używany przez kapłanów i wiernych na całym świecie i jest uważany za jeden z najważniejszych elementów duchowego życia katolików. Historia mszału rzymskiego sięga czasów pierwszych chrześcijan, kiedy to modlitwy i śpiewy były nieoficjalnie transmitowane z pokolenia na pokolenie. W IV wieku, Kościół Katolicki zaczął opracowywać oficjalne teksty liturgiczne, aby ujednolicić celebrację mszy w całym chrześcijańskim świecie. W sklepie dostępne są także mszały Maryjne i mszały Ślubne.
Mszał Maryjny to księga liturgiczna zawierająca teksty i modlitwy poświęcone Matce Bożej, czyli Maryi. Jest to specjalny rodzaj mszału, który został stworzony z myślą o celebracji mszy i modlitwach poświęconych Maryi.
Mszał Ślubny zawiera teksty i instrukcje dotyczące mszy ślubnej w Kościele Katolickim.
Widok 1
Widok 2

Wyników na stronie
[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook