Mszał Rzymski

Najważniejsza księga liturgiczna w kościele rzymsko-katolickim, to mszał rzymski. Zawiera teksty stałych i zmiennych części mszy św.

Mszał rzymski jest księgą liturgiczną Kościoła Katolickiego, która zawiera teksty i instrukcje dotyczące celebracji mszy, czyli najważniejszego rytuału religijnego. Zawiera on także modlitwy, psalmy i pieśni, które są wykorzystywane w czasie mszy. Mszał rzymski jest używany przez kapłanów i wiernych na całym świecie i jest uważany za jeden z najważniejszych elementów duchowego życia katolików. Historia mszału rzymskiego sięga czasów pierwszych chrześcijan, kiedy to modlitwy i śpiewy były nieoficjalnie transmitowane z pokolenia na pokolenie. W IV wieku, Kościół Katolicki zaczął opracowywać oficjalne teksty liturgiczne, aby ujednolicić celebrację mszy w całym chrześcijańskim świecie. W sklepie dostępne są także mszały Maryjne i mszały Ślubne.
Mszał Maryjny to księga liturgiczna zawierająca teksty i modlitwy poświęcone Matce Bożej, czyli Maryi. Jest to specjalny rodzaj mszału, który został stworzony z myślą o celebracji mszy i modlitwach poświęconych Maryi.
Mszał Ślubny zawiera teksty i instrukcje dotyczące mszy ślubnej w Kościele Katolickim.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook