Naczynia Liturgiczne

Pełen asortyment naczyń liturgicznych do przechowywania postaci świętej lub innych rzeczy niezbędnych w sprawowaniu liturgii. Naczynia litrugiczne, inaczej nazywane paramenty, które oferujemy, to: ampułki, łódki, gongi, kielichy, kociołki, kropidła, kropielnice, krzyże, kustodia, lichtarze, monstrancje, pateny, relikwiarze, świeczniki i wiele innych.

Nasz sklep dysponuje wszelkiego rodzaju naczyniami liturgicznymi, które są niezbędne do przeprowadzania czynności podczas liturgii i kościelnych obrzędów. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i objęte gwarancją. Parafia powinna zadbać, by zaopatrzyć się we wszystko, co konieczne, aby msze święte przebiegały zgodnie z planem i bez zakłóceń. Nasz sklep pozwala zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, od dzwonków, kielichów czy kociołków, poprzez kropielnice i kropielniczki, lichtarze, po krzyże procesyjne i ołtarzowe, tabernakulum czy łódki. Oferujemy także oświetlenie, takie jak lampki elektryczne czy olejowe, pulpity na mszał z różnego rodzaju materiałów czy trony pod monstrancję. Cena poszczególnych przedmiotów różni się między innymi od materiału, z jakiego zostały wykonane. Mamy propozycje od tańszych do droższych – by każda parafia miała możliwość zakupu naszych naczyń liturgicznych.

Wśród kielichów znajdziemy przepiękne, bogato zdobione kielichy mosiężne, wykorzystywane podczas mszy świętej. W naszym sklepie można jednocześnie zamówić wino mszalne i skorzystać z kompleksowej obsługi. Co ciekawe w podkategorii Pozostałe mamy liturgiczny zestaw podróżny „Mały Ksiądz”, który zawiera kielich, krzyż, ampułki, patenę, świece i inne niezbędne akcesoria do odbycia nabożeństwa poza kościołem – bardzo przydatny produkt. W kategorii znajdziemy także preparat do czyszczenia, który sprawi, że nasze naczynia liturgiczne długo zachowają wspaniały wygląd i posłużą nam przez lata.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook