Pamiątki ślubu

Pamiątki Ślubu: Sakramentalne Dary na Nową Drogę Życia
W kategorii "Pamiątki Ślubu" prezentujemy wyjątkowe książeczki, które stanowią idealne upominki na tę wyjątkową okazję. Oto niektóre z propozycji dostępnych w naszym sklepie:
 • Pamiątka Rocznicy Zawarcia Sakramentu Małżeństwa:
  To piękne dzieło dedykowane parom świętującym rocznicę sakramentu małżeństwa. Bogato ilustrowana książeczka, która pozwala na zatrzymanie się i wspólne przypomnienie sobie tych wyjątkowych chwil.
 • Pamiątka Zawarcia Sakramentu Małżeństwa A4 - Układ Poziomy:
  Elegancka pamiątka, utrwalająca ważny moment zawarcia sakramentu małżeństwa. Format A4 i układ poziomy sprawiają, że każda strona tej wyjątkowej książeczki to symboliczny krok w nową drogę życia.
Sakrament Małżeństwa w Kościele Katolickim to święta umowa pomiędzy mężczyzną a kobietą, uświęcona przez Boga. To zobowiązanie do wspólnego życia, miłości i wzajemnego wsparcia, a także do budowania rodziny zgodnie z nauką Kościoła.
Niektóre z produktów w Kategorii "Pamiątki Ślubu": Nasze pamiątki dostępne są w różnych formatach, w tym A4 i A5, oraz w układach pionowym i poziomym, by każda para mogła znaleźć coś idealnego dla siebie.
Wartościowe i trwałe, stanowią wspaniałe upominki na tę szczególną chwilę. Oferujemy bogactwo treści i estetyki, aby każda książeczka była nie tylko pamiątką, ale także inspiracją do wspólnego budowania życia małżeńskiego.
Sprawdź dostępność i cenę naszych pamiątek ślubnych już teraz w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl. Znajdź idealny prezent na tę wyjątkową okazję i zapiszcie razem pierwsze strony Waszej nowej, wspólnej historii!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook