Banery Jezus Miłosierny

Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji wyjątkowych banerów Jezus Miłosierny, które są nie tylko piękną ozdobą, ale również przypominają o nieskończonym miłosierdziu Bożym. Nasza oferta obejmuje: " Miłosierdzie Boże to jedno z najważniejszych pojęć w katolickiej teologii, które podkreśla nieskończoną łaskę, miłość i przebaczenie Boga wobec człowieka. Jest to głębokie przekonanie, że Bóg zawsze otwiera ramiona, by przyjąć każdego, kto zwraca się do Niego z pokorą i ufnością.
Wizerunek Jezusa Miłosiernego, przedstawiający Jezusa z promieniami światła wydobywającymi się z Jego Serca, jest symbolem niezmiernego miłosierdzia Boga. Słowa "Jezu, Ufam Tobie" stanowią wyznanie ufności w miłosierdzie Jezusa Chrystusa, które zostało objawione św. Faustynie Kowalskiej w Jej mistycznych objawieniach.
Każdy baner jest starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów i dostępny w standardowym rozmiarze 200 x 74 cm. Niezależnie od tego, czy wybierasz "Jezu Ufam Tobie" czy "Oto Baranek Boży", możesz być pewien, że baner będzie piękną dekoracją dla Twojego domu lub kościoła.
Niech nasze banery Jezus Miłosierny staną się dla Ciebie źródłem pokrzepienia i nadziei, przypominając, że Bóg jest zawsze z nami, gotowy nas przyjąć i obdarzyć swoim nieskończonym miłosierdziem.
Zamów już dziś jeden z wizerunków Jezusa Miłosiernego i niech będą one inspiracją dla Ciebie i Twoich bliskich. Dopełnieniem jest przystępna cena, a wszystko to na łamach sklepu WszystkoDlaParafii.pl
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook