Węgielki trybularzowe

Węgielki trybularzowe (nazywane także węgielkami kościelnymi) to specjalne paluszki węglowe, które są używane w kościele podczas celebracji mszy św. i innych obrzędów religijnych. Węgielki trybularzowe są wykorzystywane do zapalania kadzidła i podtrzymywania płomienia lampki przed Najświętszym Sakramentem. Węgielki trybularzowe są tradycyjnie wykonane z naturalnego drewna lub bambusa. W ostatnich latach pojawiły się także węgielki trybularzowe wykonane z materiałów syntetycznych, które są bardziej trwałe i wydajne, ale nie posiadają tego samego symbolicznego znaczenia co tradycyjne węgielki kościelne.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz węgielki do kadzidła o różnych średnicach i pochodzeniu: oferujemy węgielki polskie o średnicach 28mm, 35mm i 40mm, a także węgielki greckie w rozmiarach 27mm, 33mm i 40mm. Nasze węgielki zapewniają długotrwałe, równomierne spalanie, co przyczynia się do lepszego okadzania podczas ceremonii religijnych. Poza węgielkami kościelnymi znajdziesz u nas także szeroki wybór przydatnych akcesoriów, w tym trybularze czy szczypce do węgielków. Kupując u nas, możesz być pewien, że otrzymasz wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

Gdzie kupić węgielki trybularzowe? Właśnie tutaj - w naszym sklepie internetowym z węgielkami kościelnymi. Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą węgielków do kościoła i zamówienia już dziś!
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook