Miody

Miody - Nektar Zdrowia w Twoim Zasięgu

W kategorii "Miody" prezentujemy wyjątkowe propozycje naturalnych miodów, pochodzących wyłącznie z polskich pasiek. Nasze produkty to kwintesencja smaku i aromatu, zapewniająca nie tylko wyjątkowe doznania kulinarno-smakowe, ale także korzyści zdrowotne. Oto kilka propozycji, które znajdziesz w tej kategorii:
 1. Miód Czteropak - Zestaw 4 słoiczków po 40g każdy, zawierający różne odmiany miodu: wielokwiatowy, spadziowy, lipowy i gryczany. To idealne rozwiązanie dla miłośników różnorodności smaków. Wszystko zapakowane w gustowne opakowanie, które sprawia, że jest również doskonałym prezentem.
 2. Sok&Miód Czteropak - Mix 4 smaków soków&miodu, w tym m.in.: żurawina, granat, dzika róża, aronia, porzeczka, malina. Opakowanie w gustowne pudełko o przyjemnej w dotyku teksturze. Doskonały wybór dla tych, którzy chcą połączyć smak miodu z orzeźwiającymi sokami.
 3. Prezentowy Zestaw Okolicznościowy - Zawiera miód pitny 375ml, miód wielokwiatowy 250g, sok&miód w 2 słoiczkach po 40g, oraz czekoladki. Doskonały prezent na różne okazje, łączący smaki miodu z innymi wyjątkowymi dodatkami.
 4. 100% Naturalny Miód w 400g Słoiczkach - Klasyka w najczystszej formie. Miód 100% naturalny, dostępny w poręcznych słoiczkach o pojemności 400g. Doskonały do codziennego stosowania jako słodzik, jak również jako składnik potraw i napojów.
 5. Upominkowy Zestaw Miodów Premium Gold - Zestaw pięciu rodzajów miodów, po 2 sztuki każdy, stanowiący doskonałą okazję do wypróbowania różnych smaków miodu. Idealny prezent dla miłośników unikalnych i wyjątkowych doznań smakowych.
Dlaczego Warto Wybrać Nasze Zestawy Miodu:
 • Polskie Pasje w Pasiece - Nasze miody pochodzą wyłącznie z polskich pasiek, gwarantując lokalne pochodzenie i najwyższą jakość.
 • Różnorodność Smaków - Oferujemy różnorodność smaków miodów, w tym m.in.: wielokwiatowy mniszkowy, gryczany, nektarowy, akacjowy, leśny, spadziowy.
 • 100% Naturalność - Nasze miody są w 100% naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów.
Zanurz się w świecie naturalnych smaków i dobroczynnych właściwości zestawów miodów dostępnych w naszym sklepie. Wybierz zdrowie, wybierz miody z kategorii "Miody", a wszystko to w cechuje przystępna cena.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook