Naczynia do chrztu

W kategorii "Naczynia do chrztu" na sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl pragniemy podzielić się z Państwem wyjątkowymi naczyniami liturgicznymi, które odgrywają istotną rolę w obrzędzie chrztu, jednym z najważniejszych sakramentów chrześcijańskich. Naczynia do chrztu, które oferujemy, to wyjątkowe i pięknie wykonane przedmioty, które mają głębokie znaczenie duchowe w życiu każdego chrześcijanina. Nasza oferta zawiera, m. in.:
Złocony kubek z tacą: To naczynie wykonane z mosiądzu, wykończone złoceniem, które nadaje mu niezwykłego blasku. Kubek ten jest przeznaczony do chrztu i może być używany podczas tego sakramentu. Jego wysokość wynosi 6 cm, co sprawia, że jest idealny do przechowywania świętej wody, która jest używana podczas ceremonii chrztu.
Chromowany kubek z tacą: Ten kubek również jest wykonany z mosiądzu, ale jego chromowane wykończenie nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd. Jest to doskonałe naczynie do chrztu, które może być używane w czasie tej wyjątkowej liturgii.

Chrzest jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego chrześcijanina. To sakrament, który oznacza narodziny do nowego życia w wierzeniach chrześcijańskich. Naczynia do chrztu, takie jak złocony kubek z tacą i chromowany kubek z tacą, odgrywają ważną rolę w tym rytuale, symbolizując oczyszczenie i nowe narodziny.
Nasze naczynia do chrztu są starannie wykonane w Polsce, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość. Wykorzystujemy mosiądz jako materiał, który jest tradycyjnie używany do produkcji naczyń liturgicznych ze względu na jego wyjątkową wartość symboliczną i estetyczną.
Jeśli interesują Państwa inne naczynia liturgiczne, to również mamy w ofercie vasculum, pateny, kielichy, kropielnice kościelne, kropidła, relikwiarze, pulpity pod mszał i monstrancje. Wszystkie te przedmioty są dostępne w sklepie WszystkoDlaParafii.pl.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór naczyń liturgicznych, w tym naczynia do chrztu. Dbamy o konkurencyjne ceny, a nasze produkty są dostępne online, co ułatwia zamówienie i dostawę. Dajemy Państwu możliwość uczczenia tego ważnego sakramentu w wyjątkowy sposób, korzystając z naszych pięknych naczyń do chrztu. Wierzymy, że te przedmioty stanowią ważną część religijnych praktyk i ceremonii, dlatego oferujemy je z głębokim szacunkiem i troską o każdy detal.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook