Banery na Wielkanoc

Zapraszamy do kategorii "Banery na Wielkanoc" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz piękne banery ozdobione motywami związanych ze świętami Wielkanocy. Święta te mają ogromne znaczenie w życiu chrześcijan, symbolizując triumf życia nad śmiercią i radość z zmartwychwstania Chrystusa.
Święta Wielkanocne są najważniejszymi świętami w kalendarzu liturgicznym chrześcijaństwa. Obchodzone są ku czci zmartwychwstania Jezusa Chrystusa trzeciego dnia po Jego ukrzyżowaniu. Wielkanoc symbolizuje nadzieję, odrodzenie i zwycięstwo nad grzechem i śmiercią. Produkty w kategorii: Widoczna, atrakcyjna cena, to koszt produktu o standardowym wymiarze 200 x 74 cm, ale istnieje możliwość dostosowania rozmiaru do indywidualnych preferencji. Oferujemy możliwość zamówienia produktów w innych rozmiarach, dostosowanych do potrzeb klienta. Końce są wyposażone w aluminiową listwę, co zapewnia jego stabilność i chroni przed uszkodzeniami.
Zapewniamy wysokiej jakości banery na Wielkanoc, które będą doskonałą dekoracją w kościołach, kaplicach, domach modlitwy oraz innych miejscach kultu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w sklepie WszystkoDlaParafii.pl i wybrania produktów, które wprowadzą radosny nastrój Wielkanocy oraz przypomną o jej głębokim znaczeniu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook