I Komunia Święta

W kategorii "I Komunia Święta" w sklepie internetowym Wszystko Dla Parafii znajdziecie państwo wszystko, czego potrzeba do przygotowania do tego niezwykle ważnego dnia. Ten moment stanowi kamień milowy w duchowym życiu młodych katolików i zasługuje na odpowiednie upamiętnienie.

Jednym z naszych produktów są etui i pudełka na różańce. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również pięknie wykonane, co dodaje do nich dodatkowej wartości. Zawierają delikatne elementy, które doskonale oddają duchowość I Komunii Świętej.
Kolejnym niezbędnym elementem przygotowań do I Komunii Świętej są książeczki do nabożeństwa. Ułatwiają one młodym wiernym zrozumienie i uczestnictwo w liturgii, będąc jednocześnie pięknym upominkiem na tę okazję.
W naszej ofercie znajdują się również pamiątkowe obrazki komunijne. Są to eleganckie i stylowe upominki, które będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Przedstawiają one różne sceny i symbole związane z Komunią Świętą, co dodaje do nich dodatkowej głębi i znaczenia.
Do najbardziej popularnych produktów należą również nasze świece komunijne. Są one niezwykle ważnym elementem ceremonii I Komunii Świętej, symbolizując światło Chrystusa, które młodzi katolicy przyjmują do swoich serc.
Jako uzupełnienie naszej oferty, oferujemy srebrne łańcuszki i medaliki oraz srebrne obrazki. Są to wyjątkowo eleganckie i cenne upominki, które stanowią piękną pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Cena naszych produktów jest atrakcyjna i konkurencyjna. Staramy się, aby nasza oferta była dostępna dla każdego, niezależnie od budżetu.

Sklep WszystkoDlaParafii.pl, to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wszystko, czego uroczystość I Komunia Święta może potrzebować. Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na wyjątkową pamiątkę tego szczególnego wydarzenia.
Widok 1
Widok 2

Wyników na stronie
[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook