Trony pod monstrancję

Trony pod monstrancję to ważne naczynia liturgiczne w kościele katolickim, pełniące istotną rolę podczas celebracji Mszy Świętej oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Nasza oferta zawiera trony wykonane z łącznikiem z drewna bukowego i całkowicie z mosiądzu, dostępne w różnych wersjach zdobienia oraz rozmiarach, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb parafii.
Tron pod monstrancję to miejsce, na którym umieszczana jest monstrancja z Najświętszym Sakramentem. Jest to symboliczne miejsce podczas Mszy Świętej, kiedy to Najświętszy Sakrament jest eksponowany i adorowany przez wiernych. Tron jest znakiem szacunku i czci wobec obecności Jezusa Chrystusa w postaci konsekrowanych Hostii.
Nasze trony są starannie wykonane z mosiądzu, co gwarantuje trwałość i elegancję. Drewno bukowe nadaje im ciepły i tradycyjny wygląd, który doskonale komponuje się z liturgicznym wystrojem kościoła. Dostępne wersje zdobienia pozwalają dostosować tron do charakteru i stylu wnętrza świątyni - zarówno te bogato zdobione, jak i bardziej minimalistyczne.
Różne rozmiary tronów pozwalają na dostosowanie ich do rozmiaru monstrancji, co jest istotne dla właściwej prezentacji Najświętszego Sakramentu. Dodatkowo, trony są wykończone suknem, co zapewnia większą stabilizację i bezpieczeństwo podczas umieszczania monstrancji na tronie.
Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór tronów pod monstrancję oraz innych naczyń liturgicznych, takich jak łódki, pateny, kociołki, kropielnice kościelne, gasidła, lichtarze, pulpity pod mszał i monstrancje. Nasze produkty pozwalają na godne i uroczyste sprawowanie liturgii oraz dodają jej głębi i znaczenia. Trony pod monstrancję to nieodłączne elementy liturgii, które pomagają w pielęgnowaniu wiary i duchowej relacji z Bogiem. Dzięki naszym produktom, liturgia staje się jeszcze bardziej uroczysta i pełna znaczenia.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook