Baner Matka Boża Częstochowska

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją banerów przedstawiających Matkę Bożą Częstochowską - wyjątkową ikonę maryjną, otoczoną kultem i czcią przez wieki. Nasza oferta obejmuje, m. in.: Każdy baner przedstawiający Matkę Bożą Częstochowską jest starannie wykonany z dbałością o szczegóły i dostępny w różnych rozmiarach, aby można było go dopasować do indywidualnych potrzeb. Ponadtko charakteryzuje go przystępna cena. Standardowy wymiar to 200 x 74 cm, ale umożliwiamy zamówienie baneru w innych wymiarach, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.
Obraz Matki Bożej Częstochowskiej, zwany również Czarną Madonną, jest jednym z najważniejszych i najbardziej czczonych obiektów kultu maryjnego na świecie. Według legendy, obraz ten został namalowany przez św. Łukasza Ewangelistę na desce z drzewa cyprysowego, na której znajdują się liczne zacieki i uszkodzenia. Wizerunek ten ma wiele cudownych historii związanych z nim, a Jasna Góra w Częstochowie stała się jednym z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych w Polsce i Europie. Oryginalny obraz jest eksponowany w Kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze, gdzie pielgrzymi z całego świata przybywają, aby oddać cześć Matce Bożej Częstochowskiej i prosić o Jej wstawiennictwo
Niech banery sklepu WszystkoDlaParafii.pl, przedstawiające Matkę Boża Częstochowska staną się piękną ozdobą i wyrazem wiary dla Twojego domu, kościoła lub innej przestrzeni. Zamów już dziś jeden z nich i niech Matka Boska otacza Cię swoim matczynym wstawiennictwem i opieką.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook