Peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej

Peregrynacja Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej - Twoje Źródło Duchowej Mocy

W sklepie WszystkoDlaParafii.pl serdecznie witamy w kategorii "Peregrynacja Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej". To wyjątkowy zakątek naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów związanych z peregrynacją obrazu, które wpisują się w obchody stulecia istnienia Kościoła częstochowskiego.
Produkty w Kategorii:
 1. Świece Roratki z Matką Boską Częstochowską: Oferujemy piękne świece, które towarzyszą nabożeństwom roratnim z obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Ich płomień niesie ze sobą atmosferę modlitwy i czci.
 2. Ikony i Witraże z Wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej: Wyjątkowe ikony i witraże z pięknym wizerunkiem Matki Boskiej, stanowią wyraz oddania i miłości do Najświętszej Maryi Panny.
 3. Obrazki i Bannery Matki Boskiej Częstochowskiej: Ozdoby ścienne z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej, które mogą być doskonałym elementem dekoracyjnym i duchowym w Twoim domu lub świątyni.
 4. Srebrne Medaliki: Eleganckie i precyzyjnie wykonane medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej, które są zarówno wyrazem wiary, jak i stylowym dodatkiem
 5. .
Peregrynacja obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej to szczególne wydarzenie w życiu archidiecezji częstochowskiej, rozpoczynające się 6 kwietnia 2024 roku w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wieluniu. To okazja do duchowego zjednoczenia wiernych, pielgrzymowania obrazu i głębszego przyjrzenia się swojej wierze.

Zapraszamy do zakupów w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, gdzie oferujemy bogaty wybór produktów związanych z peregrynacją obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Dostępność produktów zawsze w atrakcyjnej cenie, bo wierzymy, że wiara powinna być dostępna dla każdego.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook