Katafalki

Katafalk to podwyższenie, na którym stawia się trumnę. Nasze katafalki cechuje solidne wykonanie, jak i minimalistyczne wzornictwo, tak aby spełniały swoją rolę, a jednocześnie nie odwracały uwagi od tego, co najważniejsze podczas uroczystości związanych z pogrzebem. W komplecie znajdują się 2 sztuki.

Pogrzeb to uroczyste wydarzenie, które wymaga uroczystej oprawy, a także elementów wyposażenia, które je usprawnią. Musi być miejsce na umieszczenie trumny ze zmarłą osobą lub urny z prochami. W naszym sklepie znajdziesz przeznaczone do tego celu katafalki, dzięki którym trumna lub urna z prochami mogą się znaleźć w centralnym punkcie i być dostępne dla wszystkich, którzy chcą godnie pożegnać na przykład bliską osobę. Nasze katafalki wykonane są z drewna i sprzedawane w kompletach, czyli po dwie sztuki. Są pięknie wykończone i w zależności od modelu mają mniej lub więcej zdobień. Jeśli jednak są Państwo zwolennikami skromnych i prostych katafalków, taki też się u nas znajdzie. Drewniane katafalki idealnie dopasują się do każdego rodzaju trumny czy też urny i będą pięknie wyglądały na uroczystości pogrzebowej.

Warto zamówić je u nas w sklepie, by mieć pewność, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Katafalki powinny być ozdobą, ale muszą być także funkcjonalne i utrzymać trumnę, która jest ciężka, na odpowiedniej wysokości. W naszej ofercie mamy także katafalk składany, który jest idealny, gdy nie mamy zbyt dużo miejsca na przechowywanie akcesoriów. Jego części można w prosty sposób złożyć i rozłożyć, a co najważniejsze, złożony katafalk składować na płasko - jest więc oszczędny, jeśli chodzi o miejsce. Wykonano go z drewna litego, zabejcowanego na ciemny kolor i polakierowanego. Mamy jednak także tańsze i skromniejsze podpory pod trumnę. Niektóre są zupełnie pozbawione ozdób, ale pozostałe mają znak krzyża - jest to także element drewniany. Dzięki naszym produktom możesz zorganizować uroczystość pogrzebową, która zapadnie w pamięć

Polecane w kategorii