Lekcjonarze mszalne

Lekcjonarze Mszalne - Czytania dla Każdego Dnia Roku Liturgicznego
Kategoria "Lekcjonarze Mszalne" to niezbędny asortyment dla każdej parafii, umożliwiający sprawne i właściwe prowadzenie liturgii. Nasze lekcjonarze zawierają czytania biblijne przypisane do poszczególnych dni roku liturgicznego, co pozwala na pełne uczestnictwo w liturgii słowa podczas Mszy Świętej.
Różnorodność Formatów i Opcji Zakupu
W naszej ofercie znajdziesz lekcjonarze mszalne w różnych formatach, takich jak A4, A5 oraz B5, dostosowane do różnych potrzeb parafii i kapłanów. Możesz wybierać spośród pojedynczych sztuk lub zamawiać całe kompletne zestawy, zapewniając pełne wyposażenie liturgiczne dla swojej wspólnoty.
Kluczowa Rola Lekcjonarza Mszalnego w Liturgii
Lekcjonarz mszalny to niezastąpiony element w każdej liturgii. Zawiera on wybrane czytania biblijne, psalmy i ewangelie, które są czytane podczas Mszy Świętej w zależności od dnia i okresu liturgicznego. Dzięki lekcjonarzowi kapłani i wierni mogą uczestniczyć w liturgii słowa, słuchając i rozważając Słowo Boże.
Najwyższa Jakość dla Twojej Parafii
Każdy lekcjonarz mszalny opatrzony jest solidną, twardą okładką i będzie służył przez wiele lat. Nasze produkty gwarantują klarowny i czytelny druk, co ułatwia korzystanie z nich podczas celebracji liturgicznych.
Polecamy zapoznać się także z naszą propozycją pozostałych ksiąg religijnych, jak np. Ewangeliarzem, Liturgią godzin czy z Mszałem Rzymskim.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook