Srebrne obrazki komunijne

Kategoria "Srebrne obrazki komunijne" to zbiór wyjątkowych pamiątek z okazji I Komunii Świętej. Ten sakrament, znany również jako Eucharystia, jest jednym z najważniejszych momentów w życiu wierzącego katolika. To chwila, w której dziecko po raz pierwszy przyjmuje Ciało i Krew Pana Jezusa Chrystusa pod postacią chleba i wina.
Znajdziecie tutaj, między innymi:
- Srebrny obrazek Jezus Chrystus w kształcie serca: To delikatny i symboliczny obrazek, przedstawiający serce Jezusa Chrystusa. Serce to jest symbolem miłości i oddania, co czyni ten obrazek doskonałym prezentem na I Komunię Świętą, przypominającym o nieskończonej miłości Boga.
- Obrazek srebrny Jezus Chrystus nad Hostią: Ten obrazek ukazuje Jezusa Chrystusa trzymającego w ręku konsekrowaną Hostię, co jest wyjątkowo sugestywnym symbolem Eucharystii. To piękne dzieło sztuki sakralnej będzie nie tylko piękną ozdobą, ale także duchowym wsparciem dla dziecka w drodze ku głębszej relacji z Bogiem.
Obchody I Komunii Świętej są szczególnie uroczyste i ważne zarówno dla samych dzieci, jak i dla ich rodzin. Dlatego też warto uczcić ten wyjątkowy moment pięknymi pamiątkami, które przypominają o głębokim znaczeniu tego sakramentu.
Nasze srebrne obrazki komunijne to idealne upominki na tę okazję. Każdy z nich jest starannie wykonany i pokryty cienką warstwą srebra próby 925, co nadaje im elegancji i wyjątkowego blasku. Tył obrazka wykonany jest z barwionego drewna, co dodaje mu ciepła i naturalnego uroku.
Dodatkowo, powierzchnia obrazka jest pokryta bezbarwnym lakierem, który zabezpiecza srebro przed śniedzią, co sprawia, że pamiątka zachowa swój blask na wiele lat. Obrazki można zawiesić na ścianie lub postawić na półce za pomocą stopki, co daje możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego miejsca na ich wyeksponowanie.
Warto podkreślić, że nasze srebrne obrazki komunijne są produktem włoskiej produkcji, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. To idealny sposób, aby uczcić ten wyjątkowy moment w życiu dziecka i zachować piękną pamiątkę z okazji I Komunii Świętej.
Sakrament I Komunii Świętej jest niezwykle ważny w katolickiej wierzeniach, ponieważ symbolizuje jedność z Chrystusem i społecznością Kościoła. To moment, w którym dziecko po raz pierwszy może przyjąć Jezusa Chrystusa w swoje serce. Dlatego też obchody tej uroczystości są tak istotne i warto uczcić je pięknymi pamiątkami, które przypominają o głębokim znaczeniu tego sakramentu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą srebrnych obrazków komunijnych, jak i innych akcesoriów upiększających ten wyjątkowy Sakrament, takich jak różańce do I komunii świętej, świece komunijne, książeczki do nabożeństwa czy pamiątkowe obrazki komunijne w ramce z wypisaniem.