Alby liturgiczne

Alba liturgiczna to długa, biała koszula zakładana przez duchownych chrześcijańskich podczas celebracji liturgicznych, zwłaszcza podczas Mszy świętej. Alba jest często noszona w połączeniu z innymi elementami stroju liturgicznego, takimi jak stuła, ornat lub kapa.

Alba wywodzi się z starożytności i pierwotnie była strojem codziennym. W chrześcijaństwie alba zaczęła być używana jako element stroju liturgicznego już we wczesnym średniowieczu, a jej kształt i styl ulegały zmianom w zależności od epoki i regionu. Dziś alba jest powszechnie stosowana w wielu obrządkach chrześcijańskich i jest symbolem czystości i niewinności, jak również odzwierciedla ubóstwo i prostotę.

Kategoria "Alby liturgiczne" w naszym sklepie internetowym oferuje szeroki wybór alb, dostępnych w różnych rozmiarach i wersjach. Oferujemy alby gładkie wykonane z elastycznego materiału strecz, alby zdobione piękną gipiurą oraz alby z haftowanym krzyżem. Nasze alby liturgiczne to wysokiej jakości produkty, które gwarantują wygodę i swobodę podczas celebracji liturgicznych. Wszystkie nasze alby są wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają trwałość i długowieczność produktów. W naszym sklepie internetowym oferujemy alby liturgiczne dla wszystkich rozmiarów, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą albową i do wyboru idealnej dla siebie alby, która wzbogaci każdą mszę świętą.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook