Kropielnice kościelne

Zapraszamy do eksploracji naszej uważnie dobranych kropielnic w sklepie WszystkoDlaParafii.pl.
W naszej kategorii "Kropielnice" oferujemy eleganckie i trwałe kropielnice, które idealnie wpasują się w atmosferę każdego kościoła, kaplicy czy miejsca czci Boga.

Kropielnica kościelna jest istotnym elementem sakralnym, służącym do przechowywania wody święconej. Znajduje swoje zastosowanie w ceremoniach chrztu, ale jest też ważnym symbolem w wielu innych tradycjach kościelnych. Nasze produkty zapewniają eleganckie i praktyczne rozwiązanie do przechowywania tej świętej wody, ułatwiając wiernym dostęp do niej.

Jednym z naszych najpopularniejszych produktów w tej kategorii są mosiężne kropielnice, które są produkowane w Polsce. Są one niezwykle trwałe i odporne na korozję, co sprawia, że doskonale nadają się do stosowania w różnych warunkach. Ich piękne wykończenie dodaje elegancji i wyróżnia je spośród innych kropielnic dostępnych na rynku.
Jednym z unikalnych aspektów naszej kolekcji kropielnic jest kropielnica z wizerunkiem Jezusa Chrystusa w koronie cierniowej. Ten szczegółowy wizerunek dodaje głębokiej symboliki do kropielnicy, przypominając o cierpieniu i ofierze Jezusa.
Każda kropielnica na wodę święconą z naszej oferty jest starannie wybrana, aby sprostać wysokim standardom naszych klientów. Cenimy jakość i długowieczność naszych produktów, aby służyły one przez wiele lat.

Cena naszych produktów jest konkurencyjna, a jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość. Zrozumienie potrzeb naszych klientów i dostarczanie produktów, które spełnią te oczekiwania, jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do sklepu WszystkoDlaParafii.pl, aby zapoznać się z naszą pełną ofertą kropielnic. Czy szukasz kropielnicy na wodę święconą, kropielnicy kościelnej, czy specjalnej kropielnicy z unikalnym wizerunkiem - mamy coś dla każdego. Gwarantujemy, że nasze kropielnice będą godnym dodatkiem w każdym kościele.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook