Kropielnice bezdotykowe automatyczne

Kropielnice na wodę święconą służą do przechowywania wody święconej. Zazwyczaj umieszczone na ołtarzu lub w pobliżu wejścia do kościoła, gdzie wierni mogą przenieść wodę święconą na swoje dłonie i dokonać znaku krzyża. Dbając o bezpieczeństwo Wiernych, nasz sklep oferuje automatyczne kropielnice, dzięki którym woda święcona trafia na ręce w sposób całkowicie bezdotykowy.

Nasze bezdotykowe kropielnice automatycznie pobierają wodę święconą, co ułatwia proces udzielania błogosławieństw, zarówno w kościołach, jak i w domach. Znajdziesz tutaj szeroki wybór kropielnic o rozmaitych wzorach i kolorach. Posiadamy wersje bardziej ekonomiczne jak droższe wykonane z naturalnego drewna bukowego, dopasowane do różnych stylów i potrzeb. Oprócz kropielnic w naszym sklepie z artykułami religijnymi nabyć możesz również akcesoria do nich, jak tacki ociekowe, zasilacze czy stojaki na kropielnice. Nasze kropielnice są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są łatwe w obsłudze. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę na terenie całego kraju. Wybierz nasze automatyczne kropielnice, aby ułatwić sobie i Parafianom codzienne praktyki religijne.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook