Kawa, herbata, słodycze

Kawa, herbata, słodycze - Wyjątkowe Delikatesy dla Ducha i Ciała
W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór kawy, herbaty i słodyczy, które nie tylko zadowolą podniebienie, ale także będą doskonałym prezentem dla bliskich czy dla duszpasterza. Nasze produkty to nie tylko smakowite przysmaki, ale również wyraz troski i dbałości o dobro duchowe.
Kawa - Energia i Aromat w Jednym
Nasza oferta kawy to prawdziwa uczta dla miłośników tego aromatycznego napoju. Oferujemy zarówno kawę ziarnistą, idealną dla tych, którzy cenią świeżo mielony smak, jak i kawę mieloną, gotową do zaparzenia w dowolnym momencie. Nasza kawa El Pastore to nie tylko doskonały smak, ale również aromatyczna podróż do krainy wyjątkowych doznań smakowych.
Herbata - Chwile Relaksu i Refleksji
Dla miłośników herbaty proponujemy szeroki wybór różnorodnych zestawów herbat, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskich czy dla księży. Nasze herbaty to nie tylko doskonały smak, ale również chwila relaksu i refleksji, którą można przeżyć w zaciszu własnego domu. Zestawy w eleganckim opakowaniu stylizowanym na książkę będą doskonałym dodatkiem do codziennej rutyny, zapewniając chwilę wytchnienia i zadumy.
Słodycze - Cukierki z Przesłaniem
Nasze słodycze to nie tylko pyszne przysmaki, ale również nośniki duchowych przesłań. Cukierki krówki z sentencjami w tematycznych opakowaniach, np. na Adwent, Boże Narodzenie czy I Komunię Św., to nie tylko doskonały smak, ale również możliwość przekazania ważnych wartości i treści duchowych w przystępny sposób.
Wszystkie nasze produkty cechuje przyciągająca cena, co sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent dla bliskich czy dla księdza. Zapraszamy do zakupów w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz wyjątkowe delikatesy dla ducha i ciała!
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook