Kropielniczki

W kategorii "Kropielniczki" na sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl pragniemy przedstawić Państwu wyjątkowe i symboliczne przedmioty, które mają głębokie znaczenie w duchowym życiu katolików. Nasza oferta zawiera kropielnice wykonane z metalu, które są nie tylko piękne, ale także pełnią ważną funkcję w praktykach religijnych.
Kropielnica to naczynie liturgiczne służące do przechowywania wody święconej. Woda ta jest używana w obrzędzie kropienia, który ma symbolizować oczyszczenie duszy i ciała oraz ochronę przed złem. Kropielnice są często umieszczane przy drzwiach kościoła lub w domach wiernych, aby każdy mógł skorzystać z błogosławieństwa wody święconej przed wejściem lub wyjściem.

Nasza oferta obejmuje różne wzory kropielniczek, w tym:
Mała kropielnica z wizerunkiem Matki Boskiej Karmiącej: Ta urocza kropielnica ozdobiona jest wizerunkiem Matki Boskiej Karmiącej, co niesie ze sobą przesłanie opieki Matki Bożej nad wiernymi. Jej niewielki rozmiar (11 - 14 cm) sprawia, że doskonale nadaje się do zawieszenia przy drzwiach w domu lub świątyni.
Kropielnica "Jezu Ufam Tobie": Kropielnica ta jest ozdobiona napisem "Jezu Ufam Tobie", co stanowi wyraz ufności i oddania Chrystusowi. Jest to piękny sposób na przypomnienie sobie o ważnym przesłaniu miłosierdzia Bożego podczas korzystania z wody święconej.
Kropielniczka z Aniołem Stróżem: Ta kropielnica jest ozdobiona wizerunkiem Anioła Stróża, który jest opiekunem i przewodnikiem duchowym. To piękna dekoracja i przypomnienie o obecności anioła stróża przy naszym boku.
Kropielniczka ze Świętą Rodziną: Kropielnica ta zawiera wizerunek Świętej Rodziny, co symbolizuje wartość rodziny w duchowym życiu. To piękny przedmiot do użytku domowego lub kościelnego.

Wszystkie kropielnice w naszej ofercie są produktem polskim, co jest gwarancją jakości wykonania i dbałości o tradycję liturgiczną. Są wykonane z metalu, co nadaje im trwałość i elegancję.
Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór kropielniczek oraz innych naczyń liturgicznych, takich jak: relikwiarze, kropidła, kustodia, pateny, kielichy, kropielnice kościelne i monstrancje. Dajemy Państwu możliwość uczczenia liturgii i ceremonii w wyjątkowy sposób, korzystając z naszych pięknych i symbolicznych przedmiotów. Kropielnice to ważny element duchowego życia, który pomaga w pielęgnowaniu wiary i duchowej relacji z Bogiem.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook