Banery na I Komunię Świętą

W kategorii "Banery na I Komunię Świętą" w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl prezentujemy wyjątkowe banery z motywem pierwszokomunijnym, które stanowią doskonałą ozdobę i pamiątkę z tej wyjątkowej uroczystości religijnej. Nasze banery są starannie zaprojektowane, uwzględniając symboliczne elementy związane z pierwsą Komunią Świętą, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.
Jeden z naszych unikalnych banerów przedstawia motyw "Czekam na Ciebie, dobry Boże" z ujmującą grafiką modlącej się dziewczynki i Najświętszą Eucharystią. Ten wzór nie tylko pięknie odzwierciedla oczekiwanie na przyjęcie Jezusa Chrystusa w Eucharystii, ale także stanowi urokliwą dekorację przestrzeni podczas uroczystości komunijnych. Baner ten dostępny jest w standardowym rozmiarze 200x74 cm, z wykończeniem aluminiową listwą góra/dół.
Inny z naszych banerów prezentuje grafikę chleba, winogrona oraz kielicha, podkreślając ważność przyjęcia Ciała i Krwi Pańskiej. Baner "Przyjdź Jezu" jest eleganckim i symbolicznym dodatkiem do dekoracji podczas przyjęcia I Komunii Świętej. Także w tym przypadku standardowy wymiar to 200x74 cm, a wykończenie banera aluminiową listwą góra/dół nadaje mu solidności i estetyki.
Rozumiemy, że każde miejsce ma swoje indywidualne wymagania, dlatego na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość dostosowania rozmiaru banerów. Oferujemy elastyczność w wyborze wymiarów, aby każda parafia czy rodzina mogła dostosować baner do konkretnych potrzeb.
Cena naszych banerów na pierwszą Komunię Świętą jest atrakcyjna, umożliwiając każdej parafii czy osobie prywatnej zdobycie wyjątkowego elementu dekoracyjnego na to wyjątkowe wydarzenie. Wysoka jakość wykonania i dbałość o detale sprawiają, że banery te staną się trwałą pamiątką.
Wybierając banery na I Komunię Świętą z naszej oferty, inwestujesz nie tylko w estetyczną dekorację, ale również w wyjątkową pamiątkę z tego ważnego momentu duchowego. To wyjątkowe dzieła sztuki są nie tylko ozdobą, ale także wyrazem głębokiego szacunku wobec Sakramentu Eucharystii. Odkryj bogactwo naszej kategorii banerów na I Komunię Świętą i uczcij ten wyjątkowy czas w sposób wyjątkowy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook