Dywany do kościoła

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz najwyższej jakości dywany do kościoła, wykonane w 100% z wełny nowozelandzkiej lub z akrylu. Nasze dywany dostępne są w różnych rozmiarach i są szyte na indywidualne zamówienie klienta, dostosowane do wymiarów danego kościoła.

Nasze dywany do kościoła wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Niektóre z naszych dywanów pokryte są warstwą trudnopalną, dzięki czemu są jeszcze bardziej odporne na ogień, co stanowi ważny aspekt bezpieczeństwa w kościele. Inne dywany pokryte są warstwą antyelektrostatyczną, co ułatwia ich utrzymanie w czystości i zapobiega gromadzeniu się kurzu. Oferujemy również dywany na ołtarz, idealnie dopasowane do wymiarów stołu ołtarzowego. Nasze dywany to nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale również elegancki wygląd, który podkreśli uroczysty charakter kościelnych ceremonii.

Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę klienta. Z naszych dywanów korzysta już wielu zadowolonych klientów. Wybierz najlepszą jakość dywanów do kościoła na rynku i kupuj z nami!
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook