Komplety bielizny kielichowej

Oto nasz sklep WszystkoDlaParafii.pl, gdzie w kategorii "Komplety kielichowe" znajduje się różnorodna bielizna kielichowa, niezbędna w każdym kościele. W naszej ofercie znajdują się starannie wykonane komplety bielizny, które dodają uroczystego charakteru każdej Mszy Świętej.

Każdy z naszych zestawów składa się z czterech elementów: palki, puryfikaterza, korporała oraz ręczniczka. Te elementy tworzą spójny zestaw, który nie tylko jest estetycznie przyjemny, ale także służy konkretnym celom liturgicznym.
Palka służy do przykrywania kielicha podczas mszy św., natomiast puryfikaterz jest używany do oczyszczenia kielicha i pateny po Komunii Świętej. Korporał to specjalna biała chusteczka, na której kładzie się kielich i patenę podczas Mszy Świętej. Ręczniczek zaś pełni rolę higieniczną i służy do osuszania kielicha.

Nasza bielizna kielichowa wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem. Haftowana bielizna, zdobiona różnymi wzorami, jest unikalnym elementem naszej oferty. Wśród dostępnych wzorów można znaleźć m.in. emblemat JHS, symbole maryjne, alfa omega czy Serce Jezusa. Dzięki tak dużej różnorodności, każda parafia może wybrać wzór, który najlepiej oddaje jej duchowość.
Jakość naszej bielizny kielichowej jest nie do przecenienia. Każdy element jest starannie wykonany i haftowany, co gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość na przestrzeni czasu. Ponadto, nasza bielizna kielichowa jest łatwa do utrzymania w czystości, co jest niezwykle ważne dla zachowania odpowiedniej estetyki podczas liturgii.

Cena naszych produktów została ustalona z myślą o dostępności dla wszystkich parafii, jednocześnie gwarantując wysoką jakość i trwałość.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty sklepu WszystkoDlaParafii.pl. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także piękne, co czyni je idealnym dodatkiem do każdej liturgii. Jesteśmy pewni, że nasza bielizna kielichowa spełni oczekiwania kapłanów, dzięki czemu parafia zasili swoje wyposażenie liturgiczne.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook