Świece Maryjne

Świece Maryjne z pięknym wizerunkiem Maryi lub emblematem doskonale posłużą w trakcie świąt maryjnych. Najczęściej występują jako białe świece parafinowe z niebieskim emblematem.

Świece Maryjne są jednym z najważniejszych symboli wiary katolickiej.
Są to świece zapalane w kościołach, kaplicach i domach prywatnych, które oddają hołd Matce Bożej i przypominają o jej roli w życiu chrześcijan. Świece te są szczególnie ważne dla osób, które cenią sobie kult Maryi.
Świece Maryjne dostępne w naszym sklepie są najczęściej białe lub niebieskie i są ozdobione wizerunkami Matki Bożej. Mogą być także wykonane z różnych materiałów - w sklepie mamy dostępne świece na wkład olejowy jak i zwykły czy regulowany.
W kościołach i kaplicach świece te są zwykle ustawiane na specjalnych świecznikach.

Świece Maryjne mają wiele znaczeń i symboli. Przede wszystkim są one symbolem czci i oddania Maryi. Zapalając świece, wierni oddają hołd Matce Bożej i wyrażają swoją wdzięczność za jej opiekę i wstawiennictwo. Świece te są także symbolem modlitwy i prośby o pomoc. Wielu ludzi wierzy, że modlitwa z zapalonymi świecami jest szczególnie skuteczna i pomaga w rozwiązywaniu trudnych spraw. Świece Maryjne są również symbolem pamięci o zmarłych. W czasie Mszy św. i innych uroczystości religijnych, wierni zapalają świece za swoich zmarłych bliskich i oddają im hołd. Świece te są także często zapalane na cmentarzach, gdzie stanowią symbol pamięci o zmarłych i modlitwy za ich dusze.
Olejowe świece Maryjne dostępne są w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook