Świece Maryjne

Świece Maryjne z pięknym wizerunkiem Maryi lub emblematem doskonale posłużą w trakcie świąt maryjnych. Najczęściej występują jako białe świece parafinowe z niebieskim emblematem.

Świece Maryjne są jednym z najważniejszych symboli wiary katolickiej.
Są to świece zapalane w kościołach, kaplicach i domach prywatnych, które oddają hołd Matce Bożej i przypominają o jej roli w życiu chrześcijan. Świece te są szczególnie ważne dla osób, które cenią sobie kult Maryi.
Świece Maryjne dostępne w naszym sklepie są najczęściej białe lub niebieskie i są ozdobione wizerunkami Matki Bożej. Mogą być także wykonane z różnych materiałów - w sklepie mamy dostępne świece na wkład olejowy jak i zwykły czy regulowany.
W kościołach i kaplicach świece te są zwykle ustawiane na specjalnych świecznikach.

Świece Maryjne mają wiele znaczeń i symboli. Przede wszystkim są one symbolem czci i oddania Maryi. Zapalając świece, wierni oddają hołd Matce Bożej i wyrażają swoją wdzięczność za jej opiekę i wstawiennictwo. Świece te są także symbolem modlitwy i prośby o pomoc. Wielu ludzi wierzy, że modlitwa z zapalonymi świecami jest szczególnie skuteczna i pomaga w rozwiązywaniu trudnych spraw. Świece Maryjne są również symbolem pamięci o zmarłych. W czasie Mszy św. i innych uroczystości religijnych, wierni zapalają świece za swoich zmarłych bliskich i oddają im hołd. Świece te są także często zapalane na cmentarzach, gdzie stanowią symbol pamięci o zmarłych i modlitwy za ich dusze.
Olejowe świece Maryjne dostępne są w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.
Widok 1
Widok 2

Wyników na stronie
[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook