Kadzidła kościelne

Wysokogatunkowe kadzidła żywiczne i ziołowe, dostępne w różnych wersjach zapachowych - Baltazar, Kacper, Melchior, Drzewo Sandałowe i Róża.

W kościele bardzo często można poczuć przyjemny zapach palonego kadzidła, takiego jak Mirra. Kojarzy nam się on z uroczystościami kościelnymi. Ksiądz okadza kadzidłem na przykład ołtarz czy Najświętszy Sakrament. Ten zwyczaj trwa nie od dzisiaj, choć w dawnych czasach pierwsi chrześcijanie używali kadzidła w domach prywatnych, na przykład przy okazji pogrzebów bliskich. Ale stosowano także kadzidło do tego, aby w domu przyjemniej pachniało. Do kościołów przeniosło się znacznie później.

Kadzidło kościelne używane dzisiaj to symbol uwielbienia i przebłagania Boga. Spalane kadzidło i ogień symbolizują spalanie ofiary, co a przywoływać ofiarną miłość spalanie dla służby Bogu i bliźniemu. Dym zaś, który wydobywa się z kadzidła symbolizuje uwielbienie dla Boga i modlitwy, które unoszą się do niego. Popularnym kadzidłem jest Mirra, dzięki której w kościołach pojawia się charakterystyczny zapach.

W naszej ofercie znajdą państwo kadzidła kościelne wszelkiego typu i o różnych nutach zapachowych, na przykład kadzidła żywiczne, ziołowe, różane czy o zapachu drzewa sandałowego. Wszystkie zakupisz z wygodną dostawą - tak by już wkrótce używać ich podczas mszy czy innego rodzaju nabożeństwa.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook