Banery na Wszystkich Świętych

Witaj w kategorii "Banery na Wszystkich Świętych" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl. Tu znajdziesz piękne banery, które będą doskonałą dekoracją w czasie tego ważnego dla naszych serc święta.
Święto Wszystkich Świętych, obchodzone 1 listopada, jest dniem poświęconym pamięci wszystkich świętych, znanych i nieznanych. To czas, w którym wspominamy nie tylko tych, którzy zostali oficjalnie ogłoszeni świętymi przez Kościół, ale również tych, których świętość pozostaje jedynie w Bożym miłosierdziu. To również okazja do refleksji nad własnym życiem i dążeniem do świętości.
W Polsce tego dnia odwiedzamy cmentarze, aby zapalić znicze i modlić się za dusze zmarłych. Cmentarze stają się miejscem spotkań rodzinnych, gdzie wspólnie oddajemy hołd naszym bliskim i modlimy się za ich wieczne zbawienie. Jest to także czas, kiedy kultywujemy tradycję przystrajania grobów i składania kwiatów. Oto część produktów, które możecie znaleźć w tej kategorii: Mimo wysokiej jakości wydruku, banery cechuje przystępna cena.
Standardowy wymiar to 200 x 74 cm, ale istnieje możliwość wydrukowania rozmiaru wg. indywidualnych preferencji Klienta. Końce naszych banerów na Wszystkich Świętych są wyposażone w aluminiową listwę, co zapewnia jego stabilność i chroni przed uszkodzeniami.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na Wszystkich Świętych, które będą godną ozdobą w tym ważnym czasie pamięci i modlitwy. Niech przypominają nam o naszym zjednoczeniu w Chrystusie oraz nadziei na życie wieczne w Jego Królestwie.
Widok 1
Widok 2

Wyników na stronie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook