Fotele i taborety

Fotele i Taborety Kościelne - Nobliwość i Tradycja w Drewnie Polskiego Dębu

W naszej kategorii "Fotele i Taborety Kościelne" pragniemy przedstawić wyjątkowe, ręcznie wykonane produkty, które stanowią doskonałe uzupełnienie każdego kościoła. Oto one:
 1. Główny Fotel Ołtarzowy - główne miejsce dla celebransa sprawującego liturgię. Wyjątkowy fotel ołtarzowy, pełniący rolę symbolu godności i uroczystości.
 2. Fotel Ołtarzowy Boczny bez Podłokietników - subtelny, ale zarazem elegancki fotel boczny, doskonały dla duchownych pełniących specjalne funkcje podczas ceremonii.
 3. Taboret Kościelny - skromny, lecz funkcjonalny taboret, idealny dla duchownych, którzy potrzebują wygodnego i praktycznego siedzenia.
Dodatkowe Informacje:
 • Nasze fotele do kościoła, znane również jako sedilie, są wykonane z naturalnego, jasnego polskiego dębu, co nadaje im niepowtarzalny charakter.
 • Oferujemy również możliwość zamówienia wersji o ciemniejszej barwie, dostosowując się do indywidualnych preferencji i aranżacji wnętrza kościoła.
 • To produkty polskie, wykonane z najwyższą starannością przez doświadczonych rzemieślników.
Dzięki naszym fotelom i taboretom do kościoła stworzysz w swoim kościele miejsce pełne godności i tradycji. Nobliwość drewna polskiego dębu wprowadzi do przestrzeni liturgicznej wyjątkowy, ciepły klimat. Cena naszej oferty adekwatna jest do jej najwyższej jakości.
Zapraszamy do odkrywania naszej kolekcji "Fotele i Taborety Kościelne". Z nami każdy detal wnętrza kościoła nabierze wyjątkowego znaczenia.
Widok 1
Widok 2

Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook