Banery na Wielki Post

Zapraszamy do kategorii "Banery na Wielki Post" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz piękne banery, które będą doskonałą dekoracją w czasie tego szczególnego okresu w życiu Kościoła katolickiego.
Wielki Post to okres przygotowania wiernych do świętowania Paschy, czyli Zmartwychwstania Pańskiego. Trwa przez 40 dni i rozpoczyna się w Środę Popielcową, a kończy w Wielką Sobotę. Jest to czas pokuty, modlitwy, refleksji nad własnym życiem oraz przygotowania duchowego na przyjęcie zbawczego tajemnicy Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
Produkty w kategorii, które odznacza świetn cena, to m.in.:
 • Baner na Wielki Post "Po tym poznaliśmy miłość" - nawiązuje do słów z Pierwszego Listu św. Jana Apostoła (1 J 3, 16): "Po tym poznaliśmy miłość, że On oddał za nas życie swoje".
 • "Tak bowiem Bóg umiłował świat" - przypominają o nieskończonej miłości Boga do ludzkości, co jest głównym przesłaniem Wielkiego Postu i zbawczego dzieła Chrystusa.
 • Baner "40 dni" - symbolizuje okres 40-dniowego postu, pokuty i przygotowania duchowego, który jest charakterystyczny dla Wielkiego Postu.
 • "Ecce Homo" - Ten baner przedstawia scenę Ukrzyżowania Chrystusa, co przypomina o cierpieniach i ofierze Jezusa dla zbawienia świata.
Końce są wyposażone w aluminiową listwę, co zapewnia jego stabilność i chroni przed uszkodzeniami.
Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru do indywidualnych preferencji, przy czym standardowy wymiar baneru to 200 x 74 cm.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty banerów na Wielki Post, które będą doskonałą dekoracją w kościołach, kaplicach, domach modlitwy oraz innych miejscach kultu. Zachęcamy do wybrania produktów, które pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę duchową w tym szczególnym czasie.
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki
Poprzedni Następny
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook