Komunikanty

Komunikanty to specjalne hostie używane podczas celebracji eucharystycznej w Kościele katolickim. Są to małe, okrągłe opłatki, wykonane z mąki pszennej i wody, które są konsekrowane przez kapłana podczas mszy św. Wierni katoliccy otrzymują komunikanty, aby spożyć Ciało Chrystusa i połączyć się z Bogiem.

Komunikanty są szczególnie ważne dla dzieci, ponieważ ich pierwsza Komunia Święta jest jednym z najważniejszych momentów w życiu katolickiego dziecka. W związku z tym, nasz sklep sprzedaje także różne akcesoria komunijne, jak np. pamiątkowe obrazki komunijne, książeczki do nabożeństwa, medaliki i łańcuszki komunijne, różańce, jak i świece komunijne dla chłopców i dziewczynek.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz komunikanty zarówno o średnicy 35mm, jak i większe - 38mm. Komunikanty, które oferujemy, są wykonane z najwyższej jakości mąki pszennej i wody, zgodnie z tradycyjnymi przepisami kościelnymi. Dla tych, którzy mają problemy z nietolerancją glutenu, mamy również w ofercie specjalne komunikanty niskoglutenowe, które są w pełni zgodne z zaleceniami kościelnymi.

Sklep Wszystko Dla Parafii, to tradycja i jakość w jednym miejscu. Zamów już dziś i ciesz się najlepszymi dewocjonaliami dostępnymi online.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook