Kustodia, vasculum

Kategoria "Kustodium, vasculum" w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl to miejsce, gdzie pragniemy przedstawić Państwu wyjątkowe naczynia liturgiczne w przystępnych cenach, które odgrywają istotną rolę w obrzędach i praktykach kościelnych. Nasza oferta obejmuje kustodium i vasculum wykonane z mosiądzu, które są nie tylko piękne, ale także pełnią ważne funkcje w liturgii katolickiej.
Vasculum to naczynie liturgiczne służące do przechowywania Najświętszego Sakramentu - Eucharystii. Jest to miejsce, w którym przechowywane są hostie konsekrowane podczas Mszy Świętej. Vasculum jest wyjątkowo ważnym elementem eucharystycznego obrzędu, gdyż hostie stanowią ciało Chrystusa. Nasza oferta zawiera vasculum wykonane z najwyższej jakości mosiądzu, co gwarantuje trwałość i odpowiednie warunki przechowywania Najświętszego Sakramentu. Nasze produkty są polskiego pochodzenia, co jest wyrazem naszego zaangażowania w tradycję liturgiczną i lokalnych rzemieślników.
Kustodium to kolejne istotne naczynie liturgiczne. Jest to relikwiarz w kształcie złotej monstrancji, służący do eksponowania Najświętszego Sakramentu, a także relikwii świętych. Kustodia są używane podczas procesji eucharystycznych i adoracji Najświętszego Sakramentu. Nasza oferta obejmuje kustodia na stopce oraz kustodium na stożkowej nóżce, które są dostępne w różnych stylach i wzorach. Wykonane z mosiądzu, zapewniają trwałość i estetyczny wygląd.
Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór kustodii, vasculum oraz innych naczyń liturgicznych, takich jak naczynia do chrztu, kielichy, gongi, kropidła, łódki, pulpity pod mszał i wiele innych. Nasze produkty są wyjątkowe zarówno pod względem jakości, jak i estetyki, co pozwoli Państwu uczcić liturgię i ceremonie w odpowiedni sposób. Kustodium i vasculum są nieodłącznymi elementami duchowego życia katolickiego, które pomagają w pielęgnowaniu wiary i duchowej relacji z Bogiem.
Dzięki naszym produktom, liturgia staje się jeszcze bardziej uroczysta i pełna znaczenia. To wyjątkowe naczynia liturgiczne pozwalają na głębsze przeżycie sakramentu Eucharystii oraz adoracji Najświętszego Sakramentu, co stanowi istotny element duchowego rozwoju każdego katolika.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook