Banery z wizerunkiem św. Alberta

Zapraszamy do kategorii "Banery z wizerunkiem św. Alberta" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz produkty ozdobione wizerunkiem tego świętego. Święty Albert to postać o wielkim znaczeniu w Kościele katolickim, którego życie i nauczanie są nadal inspiracją dla wielu wiernych.
Święty Albert, znany również jako Albert Wielki, był niemieckim dominikaninem, filozofem i teologiem, uważanym za jednego z najwybitniejszych myślicieli średniowiecza. Jego prace przyczyniły się do rozwinięcia teologii i filozofii scholastycznej, a także do rozwoju nauk przyrodniczych. Był nauczycielem św. Tomasza z Akwinu i odegrał istotną rolę w rozwijaniu dominikańskiego studium wiedzy.
Jednym z produktów tej kategorii jest baner z wizerunkiem świętego Alberta "Dobry jak chleb" - ozdobiony jest wizerunkiem św. Alberta oraz napisem "Dobry jak chleb", co odnosi się do jego pokory i hojności w służbie Bogu i ludziom.
Standardowy wymiar banerów to 200 x 74 cm, jednak istnieje możliwość dostosowania go do potrzeb klienta. Oferujemy możliwość wizerunku innych świętych, spełniających indywidualne preferencje klienta.
Końce baneru są wyposażone w aluminiową listwę, która zapobiega jego samozwijaniu i pomaga w ochronie przed uszkodzeniami.
Zapewniamy wysokiej jakości banery z wizerunkiem św. Alberta, które mogą być doskonałą ozdobą w kościołach, kaplicach, domach modlitwy oraz innych miejscach kultu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie WszystkoDlaParafii.pl i wybierania produktów, które będą stanowić piękną dekorację i przypomnienie o życiu i nauczaniu tego wielkiego świętego, a które charakteryzuje również bardzo atrakcyjna cena.
Widok 1
Widok 2

Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook