Świece kościelne

Witamy w kategorii "Świece kościelne" w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl - miejscu, gdzie znajdziesz szeroki wybór świec dedykowanych do różnych obrzędów i uroczystości kościelnych. Nasza oferta obejmuje różnorodne typy świec, które idealnie wpisują się w potrzeby parafii i wiernych.

W niniejszej kategorii "Świece kościelne" znajdziesz świece adwentowe, które są nieodłącznym elementem przygotowań do Bożego Narodzenia. Świece adwentowe symbolizują cztery tygodnie oczekiwania na przyjście Chrystusa i stanowią ważny element tradycji kościelnej. Oferujemy różne wzory i rozmiary, aby dopasować się do indywidualnych preferencji i stylu Twojej parafii.
Kolejnym rodzajem świeczek dostępnych w naszym sklepie są świece eucharystyczne. To specjalne świece przeznaczone do celebracji Eucharystii - najważniejszego sakramentu w życiu katolickim. Nasze świece eucharystyczne są dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach materiału, w tym parafinowe, parafinowo-woskowe i woskowe. Oferujemy również świece z wkładem regulującym długość knota, dzięki czemu można dostosować płomień do własnych preferencji.
Znajdziesz tu także świece kościelne maryjne, które są hołdem złożonym Matce Bożej. Te pięknie zdobione świece stanowią wyraz czci i modlitwy do Matki Najświętszej. Wybierz spośród różnych wzorów i rozmiarów, aby uczcić Maryję w sposób szczególny i piękny.
Dla parafii, które prowadzą ceremonie pogrzebowe, proponujemy świece kościelne pogrzebowe. To godne i piękne świece, które towarzyszą modlitwom i pożegnaniu zmarłych. Oferujemy różne wzory i rozmiary, aby dopasować się do potrzeb i tradycji Twojej parafii.
Dodatkowo, znajdziesz tu również wkłady do świec ołtarzowych i liturgicznych. Oferujemy wkłady z regulacją knota oraz wkłady bez regulacji, aby sprostać różnym wymaganiom i preferencjom. Nasze wkłady są wysokiej jakości i dostępne w standardowej średnicy, aby pasować do większości świec ołtarzowych i liturgicznych.
Ostatnim produktem w naszej kategorii są gromnice - specjalne świece używane podczas liturgii i obrzędów kościelnych. Oferujemy różne rozmiary gromnic, aby spełnić potrzeby Twojego kościoła i celebracji.
Wszystkie nasze świece kościelne wykonane są z najwyższej jakości materiałów i oferują nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczne piękno. Duży wybór wzorów i zdobień pozwoli Ci dopasować świece do wystroju kościoła i stworzyć atmosferę pełną duchowej głębi i uroku.

Sklep WszystkoDlaParafii.pl to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór świec kościelnych, które będą doskonale pasować do Twojej świątyni i liturgicznych obrzędów. Oferujemy przystępne ceny i profesjonalizm w obsłudze. Dołącz do naszej licznej grupy zadowolonych klientów i wzbogać swoje nabożeństwa i uroczystości kościelne dzięki naszym produktom.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świec kościelnych. Wybierz swoje ulubione wzory i stwórz niepowtarzalną atmosferę podczas liturgii i obrzędów. Pamiętaj, że świece kościelne to nie tylko przedmioty liturgiczne, ale również symbole naszej wiary i oddania Bogu. Zaopatrz się w nie w naszym sklepie i niech płomień tych światł przypomina Ci o obecności Chrystusa w życiu parafii.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook