Klęczniki i konfesjonały

Klęczniki są często używane w kościołach jako modlitewne meble, na których wierni klęczą podczas mszy świętej lub adoracji Najświętszego Sakramentu. Są one symbolem pokory i oddania się Bogu.
Klęcznik z funkcją konfesjonału to specjalny rodzaj klęcznika, który pozwala na wyznanie swoich grzechów kapłanowi. Takie klęczniki są popularne w kościołach katolickich i pomagają wiernym przeżyć sakrament pokuty i pojednania w intymnej atmosferze.

Nasz sklep internetowy posiada szeroki wybór klęczników do kościołów i kaplic. Oferujemy, m. in. tradycyjne klęczniki, klęczniki z drewna, z siedziskiem oraz klęczniki z opcją konfesjonału. Kupicie tu również klęczniki z wygodnymi poduszkami pod kolana, które zapewnią większą wygodę podczas modlitwy. Wszystkie nasze klęczniki są wykonane z najlepszych materiałów, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, ale także długą trwałość. Zapewniamy sprawną dostawę i konkurencyjne ceny. Zamów już dziś klęcznik dla swojego kościoła lub kaplicy!
Widok 1
Widok 2

Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny
Brak produktów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook