Klęcznik z siedziskiem

Kod produktu: K2

od 1 100,00 

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Klęcznik z siedziskiem
Klęcznik Kościelny z Siedziskiem: Poddaj się Skupieniu i Modlitwie W sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl prezentujemy wyjątkowy Klęcznik Kościelny z Siedziskiem, który stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną głębszej kontemplacji i skupienia podczas modlitwy. Klęcznik to nie tylko mebel kościelny, ale przede wszystkim narzędzie wspierające praktyki modlitewne. W kościele katolickim, klęcznik pełni istotną rolę podczas nabożeństw, Mszy Świętej czy osobistych chwil modlitewnych. To miejsce, gdzie wierni mogą wyrazić pokorę, oddać cześć Bogu i skupić się na rozmowie z Nim. Na stronie naszego sklepu dostępne są różne wzory klęczników, zarówno klasyczne, jak i te z funkcją konfesjonału. Każdy z naszych produktów został starannie wykonany z myślą o zaspokojeniu duchowych potrzeb naszych klientów. Główne Cechy Produktu:
 • Drewniany Klęcznik: Wykonany z solidnego drewna, nasz klęcznik zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką.
 • Dostępny w trzech eleganckich wersjach kolorystycznych: ciemny brąz, jasne drewno i drewno naturalne, co pozwala dopasować go do różnych stylów wnętrz.
 • Dodatkowe Funkcje: Klęcznik kościelny z siedziskiem został zaprojektowany z myślą o wygodzie i praktyczności. Posiada półeczkę na drobne przedmioty, takie jak książeczka do nabożeństwa, ławeczkę, na której można usiąść oraz opcję domówienia poduszek na siedzisko czy miejsce do klęczenia.
Ze względu na solidną konstrukcję i rozmiary przedmiotu, koszt transportu wynosi 100 zł, co obejmuje bezpieczną dostawę do wskazanego miejsca. Wymiary Klęcznika: Wysokość: 82cm, Szerokość: 50cm, Głębokość: 76cm. Zastosowane wymiary pozwalają na komfortowe korzystanie z klęcznika. Dbamy o każdy detal wykonania naszych towarów, dlatego czas oczekiwania na ten wyjątkowy mebel liturgiczny wynosi do 8 tygodni. Jeśli zależy Ci na jakości, to na pewno warto poczekać. Klęcznik Kościelny z Siedziskiem to nie tylko mebel, to miejsce skupienia, modlitwy i głębokiego przeżycia duchowego. Zamów już teraz w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, aby wzbogacić doświadczenie modlitewne w swojej wspólnocie.
Specyfikacja
 • Waga
  10 kg
 • Wysokość
  82 cm
 • Szerokość
  50 cm
 • Głębokość
  76 cm
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  Oglądasz: Klęcznik z siedziskiem od 1 100,00 
  Wybierz opcje