Zestawy prezentowe

Zestawy Prezentowe - Delikatne Uroki Smaków w Eleganckim Opakowaniu

Zanurz się w magicznym świecie smaków i aromatów, które oferuje nasza kategoria "Zestawy Prezentowe". To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną obdarować swoich bliskich, przyjaciół czy współpracowników unikalnym doświadczeniem kulinarnej przyjemności. Oto kilka propozycji, które znajdziesz w tej kategorii:
 • Zestawy Prezentowe "Hiszpańskie Smaki" - Niezwykła podróż po hiszpańskich smakach. Zestaw zawiera oliwę, oliwki, sól w płatkach, migdały prażone, turron oraz wino. To doskonały prezent dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej, przenoszący ich myśli w magiczne zakątki Hiszpanii.
 • Zestaw z Kawą "Orzech Nie do Zgryzienia" - Dla miłośników kawy o wyjątkowych aromatach. Zestaw kryje w sobie aromatyzowaną kawę o smaku orzecha laskowego, czekoladę belgijską z orzechami, orzechy laskowe w czekoladzie oraz syrop orzechowy. Idealny prezent dla pasjonatów kawowych doznań.
 • Prezentowy Zestaw "Opowieści z Serca" z Herbatą - Wyjątkowy zestaw opowieści o smaku i aromacie. W jego skład wchodzi biała czekolada, kawa Espressto, herbata o smaku wanilii z poziomką oraz czekoladowy lizak. Każdy element tego zestawu przeniesie Cię w magiczny świat zmysłowych doznań.
Wszystkie nasze zestawy prezentowe znajdują się w przyjaznych środowisku, eleganckich opakowaniach, które podkreślają wyjątkowość zawartości.
Zapraszamy do odkrywania świata delikatnych uroków smaków i aromatów w kategorii "Zestawy Prezentowe" w sklepie WszystkoDlaParafii.pl. Podaruj bliskim unikalne chwile kulinarnej przyjemności w atrakcyjnej cenie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook