Figury Jezusa Zmartwychwstałego

Figury Jezusa Zmartwychwstałego - Symbol Nadziei i Odrodzenia

W niniejszej kategorii w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl znajdziesz wyjątkowe symbole zmartwychwstania Chrystusa, które są doskonałą dekoracją kościoła podczas uroczystości wielkanocnych. Oferujemy:
 • Figury Jezusa Zmartwychwstałego o wysokości 63 cm - majestatyczne ozdoby doskonale oddają piękno i siłę zmartwychwstania. Wykonane z mieszanki żywicznej, są solidne i trwałe, nadając się idealnie do wystawienia w miejscach publicznych.
 • Figury Jezusa Zmartwychwstałego o wysokości 34 cm - nieco mniejsze wersje figur doskonale sprawdzą się również jako element dekoracyjny w domu lub mniejszej kaplicy. Ich piękno i symbolika będą przypominać o radości zmartwychwstania Chrystusa.
 • Dodatkowe informacje:
  Figury wykonane z mieszanki żywicznej gwarantują trwałość i wysoką jakość wykonania.
  Doskonałe do dekoracji kościoła podczas uroczystości wielkanocnych, figury Jezusa Zmartwychwstałego stanowią centralny punkt świątecznej oprawy.
  Koszt transportu ustalany jest indywidualnie ze względu na wymiary i charakterystykę figurki, zapewniając bezpieczne dostarczenie zakupionego towaru.
  Cena figury zależy od wybranego rozmiaru, co daje możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji i budżetu.
  Zmartwychwstanie Chrystusa jest centralnym punktem świąt Wielkanocy, symbolizując nadzieję, nowe życie i zwycięstwo nad śmiercią. Dzięki figurkom Jezusa Zmartwychwstałego możemy w sposób symboliczny przypominać o tej radosnej prawdzie, która jest fundamentem naszej wiary.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

   Mapa
   Kontakt

   Wszystko Dla Parafii
   Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
   ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
   Obsługa zamówień - Wieluń
   Iza/Magdalena - 570 970 100
   Tomek - 512 145 221

   Wszystko Dla Parafii Częstochowa
   Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
   ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
   Obsługa zamówień - Częstochowa
   Izabela/Ania - 570 870 900

   Śledź nas Facebook